Новий сезон майстер-класів відкрито
Вівторок, 20 вересня 2016, 18:24
DSC_1101111111

Футболісти «Черкаського Дніпра» для школярів Черкас почали чергову серію проведення уроку фізкультури з елементами футболу.

У вівторок, 20 вересня, пощастило учням відразу двох черкаських шкіл. Делегація ФК «Черкаський Дніпро» на чолі з першим віце-президентом клубу Сергієм Лашкулом завітали почергово у гості до загальноосвітніх шкіл №4 та №12. Головними дійовими особами у проведенні майстер-класів були учні та півзахисники «Черкаського Дніпра» Олег Кошка та Андрій Скарлош.

У ЗОШ №4 гості провели урок для учнів 5 класів. Незважаючи на юний вік, учні добре обізнані з тим, що у місті є футбольна команда «Черкаський Дніпро». Відповідно під час уроку діти намагалися проявити максимум уваги і бажання правильно виконати футбольні елементи. Натомість Олег Кошка та Андрій Скарлош швидко впоралися з дебютним хвилюванням і під кінець уроку показали себе завзятими педагогами.

Вже у ЗОШ №12 майстер-клас проводився для учнів 6-7 класів. Як і у попередній школі все було розпочато із розминки, елементи якої застосовують професіональні футболісти. Потім відбулися традиційне розучування кількох футбольних елементів та комбінацій.

На завершення майстер-класів в обох школах між учнями, поділеними на дві команди відбулися десятихвилинні футбольні матчі. Гравці «Черкаського Дніпра» цього разу стояли по різні боки «барикад». У підсумку перемогла дружба, а діти отримали масу емоцій.

На пам’ять про майстер-класи були зроблені загальні фото. Діти на спеціальних картках взяли автографи у футболістів та першого віце-президента клубу. Варто відзначити, що делегація «Черкаського Дніпра» приїзжала в гості до шкіл не з пустими руками. Віце-президент ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Лашкул вручив футбольні м’ячі та квитки на найближчий домашній матч команди у Чемпіонаті України.

DSC_1067
 
 DSC_1072

DSC_1094

DSC_1096
DSC_1101

DSC_1103

DSC_1128

DSC_1136Сергій Лашкул, перший віце-президент ФК «Черкаський Дніпро», голова Білозірської академії футболу «Черкаський Дніпро»: Ми продовжуємо проведити розпочату торік серію майстер-класів. Як і раніше, одним із  головних завдань таких уроків є створення «конкуренції» комп’ютерам та комп’ютерним іграм, які, на жаль, все більше відволікають увагу дітей. Наша мета, щоб якнайбільше дітей, молоді займалися спортом, футболом, віддавали перевагу здоровому образу життя. Спорт дає не тільки здоров’я, він загартовує характер і волю. Після кожного футбольного майстер-класу приємно бачити щасливі очі дітей і це додає нам оптимізму, що ми рухаємося у правильному напрямку.

 
 - .