“Черкащина-Академія”: Марченко – Кошелюк, Тарасенко, Бурлін, Орел – Зеленевич, Євдокимов, Тищенко (Бойко, 68), Тимофієнко, Сторчоус (Тенжицький, 76) – Локтіонов. Запасні: Панченко, Шведенко, Нікішов, Стрикаль, Недождій.

“Поділля”: Дворник – Швець, Червінський (Гайдаш, 69), Гресь (Гладкий, 75), Морговський – Ліповуз, Шевченко, Музичук, Панасенков, Бабак – Якубов (Якобчук, 86). Запасні: Нестеренко.

Головний тренер: Віталій Костишин.

Голи: Сторчоус, 20, Локтіонов, 54, Тарасенко, 63 – Якубов, 81

DSC_1479

Почали черкащани активніше, і за 10 хвилин встигли створити два небезпечні моменти, але швидкий гол забити не змогли: то не вистачило точності, то суперник заблокує удар. На 11 хвилині Кошелюк увірвався у штрафний майданчик хмельничан, Шевченко не дістаючи м’яча збиває з ніг Кошелюка проте арбітр не побачила фолу у діях півзахисника «Поділля». Атаки академіків лівим флангом дають результат. На 20 хвилині після чергового навісу, Сторчоус на добиванні доставляє м’яч у сітку воріт хмельничан. Далі черкащани повністю контролювали гру, і подекуди створювали моменти біля воріт суперника. Гравці «Поділля» лише кілька разів змогли вибігти в контратаки, які ніякої небезпеки не несли.

Другий тайм гості почали жвавіше і перша атака завершилася ударом по воротам. Проте на 53 хвилині після помилки півзахисника «Поділля» – Віктора Шевченка, Зеленевич розганяє контратаку по центру поля, і віддає на хід Локтіонову, який без проблем забиває гол у ближній кут воріт. Таким чином рахунок стає 2:0 на користь господарів поля. Гравці «Черкащини-Академії» повністю домінували над суперником. На 64 хвилині Зеленевич подає кутовий, і після кількох спроб Тарасенко заштовхує м’яч у ворота суперника.  Рахунок  стає розгромним  –  3:0 на користь академіків.

Подоляни нічого не могли створити біля наших воріт і лише раз-по-раз вибігали в контратаки. Одна з яких завершилася сумнівним фолом Кошелюка на 80 хвилині у карному майданчику черкащан. Пенальті реалізував Алішер Якубов. Розрив у рахунку стає меншим – 3:1. Вже за кілька хвилин Людмила Тельбух призначає пенальті у ворота гостей, проте Тенжицький не зміг обіграти голкіпера «Поділля». Кінцівку матчу підопічні Кирилюка намагалися атакувати, проте небезпечних моментів створити не змогли. Фінальний свисток, матч завершився з рахунком 3:1 на користь «Черкащини-Академії».

У залі Білозірської Академії футболу та футзалу триває Кубок України з футзалу серед ветеранів 45+ та 55+
Субота, 10 листопада 2018, 19:04

З 8 по 10 листопада у Білозір'ї проходять матчі Кубка України серед ветеранів 45+ та 55+.

«Мета «Кубку» це підтримка здорового способу життя, зустрічі футболістів. Цього року буруть участь десять команд у віковій категорії 55+ та вісім команд у категорії 45+. Ми вже вдруге проводимо «Кубок» у Білозір’ї. Цього разу сюди приїхали команди з Полтавської, Київської, Кіровоградської, Донецької, Сумської областей. Є футболісти, що представляють міста: Одесу, Київ, Черкаси, Конотоп, та Мелітополь»,  - прокоментував голова ветеранського футзалу України Олександр Король.