Керівництво:
Четвер, 14 липня 2011, 12:06

Бондаренко Анатолій Васильович

Почесний президент ФК «Черкаський Дніпро»

bondarenko2 Народився 8 серпня 1974 року в смт Лисянка, Лисянського району, Черкаської області.

Громадянин України.

Освіта вища. У 2005 році закінчив Черкаський державний технологічний університет, факультет «Економіки та управління». У 2012 році – Уманський національний університет садівництва, факультет «Економіки та підприємництва».


Відомості про трудову діяльність:

1992–1994р.: Збройні Сили України, розвідувальна рота спецпризначення;

1994–1996р.: Лисянська будівельно-торгівельна база «Будматеріали», товарознавець;

1996–1998 р.: Лисянський районний будинок культури;

2001–2002 р.: Всеукраїнська громадська організація «Ліга української молоді», заступник голови;

2002–2005 р.: Лисянська селищна рада, голова;

2005–2006 р.: Лисянська районна державна адміністрація, голова;

2007–2010 р.: ТОВ СП «Нібулон», заступник генерального директора;

2010–2013 р.: фізична особа – підприємець;

2014–листопад 2015 р.: помічник-консультант народного депутата України;

З листопада 2015 року – міський голова м.Черкаси.

Тричі був обраний депутатом Черкаської обласної ради.

У березні 2010 року очолив Черкаську обласну організацію партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

З початком революційних подій на майдані – один із перших організаторів протестного руху на Черкащині. Очолював Черкаську Народну раду і Рух Опору.

Одружений. Виховує трьох доньок.

Лашкул Володимир Григорович

Президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро»

lashkul

Народився 16 листопада 1951 року в селі Білозір’я, Черкаського району, Черкаської області.

Одразу після закінчення середньої школи залишився працювати в рідному селі інструктором зі спорту. Потім служив в лавах Радянської Армії. Має дві вищі освіти. Після демобілізації закінчив  Київський державний інститут фізичної культури та юридичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка.

В.Г.Лашкул майже 30 років працює в сфері управління фізичною культурою та спортом: тривалий час працював на різних посадах в комсомолі – секретар комітету ЛКСМУ Інституту фізичної культури, завідувач відділом спортивної та оборонно-масової роботи столичного міськкому ЛКСМУ, перший секретар Залізничного райкому комсомолу міста Києва, а потім на керівних посадах в різних міських та всеукраїнських спортивних органах.

Очолював Київську міську Раду ВФСТ профспілок «Україна», зробив вагомий внесок у фізичне виховання молоді та працівників виробничої сфери.

В 1990 році став ініціатором створення Міжнародної виробничо-спортивної корпорації «Інфоспорт», яка в Україні стала першою компанією, що запровадила маркетинг в спорті, сприяла організації та проведенню в усі роки незалежності нашої держави численних міжнародних змагань з тенісу, гандболу, баскетболу, художньої гімнастики, боротьби.

В 1992 році за безпосередньої участі Лашкула В.Г. та його партнерів з корпорації «Інфоспорт» на українському ринку з’явилися автомобілі «Хонда» та продукція не менш відомої японської фірми «Fuji».

У лютому 1994 року за ініціативи Володимира Лашкула Федерацією футболу України було створено спільне підприємство «Україна Футбол Інтернешнл», яке з моменту його заснування отримало статус ексклюзивного комерційного партнера Федерації футболу України. Лашкул В.Г. став його першим Генеральним директором, а в подальшому Головою правління підприємства.

З 1996 по 2012 та з 2015 року займає посаду віце-президента Федерації футболу України.

За ініціативи Лашкула В.Г. у 2006 році створена громадська організація «Футбольний клуб «Зоря» Білозір’я», у 2013 році спеціалізована дитячо-юнацька футбольна школа «Черкаський Дніпро-Зоря».

Має почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України». За Указом Президента України від 19 серпня 2006 року № 697 нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного футболу, досягнення високих спортивних результатів футбольними збірними командами України, підготовку спортсменів міжнародного класу.


 
 - .