Академія
Четвер, 22 березня 2012, 19:50
8

Однією з важливих умов життєдіяльності будь-якого футбольного клубу, який ставить перед собою високі турнірні завдання, є підготовка резерву для головної команди, починаючи з етапу дитячо-юнацького футболу.

Після об’єднання матеріальних, фінансових, кадрових, організаційних ресурсів та маркетингових можливостей професіонального футбольного клубу «Черкаський Дніпро» та аматорського футбольного клубу «Зоря» (Білозір’я) з метою створення у місті Черкаси конкурентоспроможної команди майстрів відбулося підпорядкування діючої спеціалізованої дитячо-юнацької футбольної школи «Славутич-Зоря» (Білозір’я) футбольному клубу «Черкаський Дніпро» і спочатку перейменовано на СДЮФШ «Черкаський Дніпро-Зоря», а наприкінці 2015 року – у Білозірську сільську академію футболу для дітей та юнацтва Черкаського р-н Черкаської області. Таким чином з боку ФК «Черкаський Дніпро» було вирішене досить важливе й актуальне питання. До цього в черкаського футбольного клубу не було своєї дитячо-юнацької футбольної школи. Раніше у ФК «Черкаський Дніпро» були підписані угоди лише про співпрацю із СДЮСШОР та ДЮСШ «Дніпро-80» (обидві школи із Черкас).

У Білозірській сільській академії футболу для дітей та юнацтва Черкаського р-н Черкаської області навчається 150 вихованців із Білозір’я, Геронимівки, Дубіївки, Хацьок, Сміли, Черкас. Наймолодшими, 8-9 річними, опікується тренер Олексій Блоха. Хлопчиків 10-12 років азам популярної гри навчає Віктор Єрошов, а 13-14-річних футболістів тренує Олег Гопка. Варто зазначити, що тренери пройшли навчання у центрі ліцензування Федерації футболу України і мають ліцензії «С». До речі, Єрошов і Гопка у 2014 році були гравцями чемпіона та володаря Кубка Черкащини, аматорської футбольної команди «Зоря» (Білозір’я). Разом із заняттями футболом, у академії значний акцент робиться на виховну роботу, тісний контакт із батьками, з педагогічними колективами загальноосвітніх шкіл.


Генеральний директор ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул висловлює сподівання, що вже цього року вихованці академії поповнять склад аматорської команди «Зоря-Черкаський Дніпро-2», а вже через 5 років випускники футбольної школи гратимуть у команді майстрів «Черкаський Дніпро».

Вихованці академії беруть участь у чемпіонаті Черкаської області з футболу серед дитячих команд у трьох вікових категоріях.


Білозірська сільська академія футболу для дітей та юнацтва Черкаського району Черкаської області – позашкільний недержавний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей дітей, що займаються футболом в селі Білозір'я та навколишніх селах Черкаського і Смілянського районів Черкаської області.


ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ:

– виведення аматорського футболу на більш високий рівень;

– розвиток інфраструктури футболу в Черкаській області;

– забезпечення якісного рівня фізичного виховання дітей та юнаків;

– розкриття футбольних талантів Черкащини;

– забезпечення якісної підготовки футболістів професіоналів для команди майстрів «Черкаський Дніпро» та футболістів аматорів «Зоря–Черкаський Дніпро-2», як основного кадрового резерву ФК «Черкаський Дніпро»;

– Об'єднання футбольних вболівальників.


РЕПОРТАЖ ПРО БУДІВНИЦТВО НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ

БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ФУТБОЛУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Навчально-тренувальний комплекс та гуртожиток для вихованців спеціалізованої Білозірської сільської академії футболу для дітей та юнацтва складатиметься із двох поверхів.  Спортивний зал для ігрових видів спорту матиме розміри 20х40 м.

Передбачені трибуни глядачів на 120 місць. Також будуть роздягальні, реабілітаційний та медичний центри. До складу комплексу будуть входити, конференц-зал, кафе та інші приміщення для забезпечення ефективної роботи позашкільного спортивного закладу.

Гуртожиток для вихованців Білозірської сільської академії футболу для дітей та юнацтва розміщуватиметься на двох поверхах. Це буде 20 кімнат з усіма умовами, у яких можуть проживати по 2 особи.

Для навчання юних футболістів поряд із спортивним комплексом, є футбольне поле з трав'яним і штучним покриттями. Зовсім неподалік знаходиться Білозірська загальноосвітня школа №1, де будуть навчатися юні таланти, які проживатимуть у гуртожитку. Таким чином йдеться про замкнене коло якісної підготовки футболістів для аматорських команд та команди майстрів «Черкаського Дніпра».


7250

1. Стадіон з трибунами на 1000 місць та штучним футбольним полем

2. Футбольне поле з природною травою

3. Будівництво ігрового залу академії та гуртожитку для її вихованців

4. Діючий будинок культури села Білозір’я


1234


DSC_0945

вересень 2015 року


DSC_1157

22 истопада 2016 року. Урочисте відкриття навчально-оздоровчого комплексу Білозірської

сільської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» для дітей та юнацтва Черкаської області >>>

 
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
 - .