Клубні новини
Новий офіційний сайт ОПФК Черкащина
П'ятниця, 13 вересня 2019, 15:04
Шановні вболівальники, почав роботу новий офіційний сайт ОПФК Черкащина. Адреса сайту - черкащина.com. Переходьте та знайомтеся з новинами про улюблену команду!
https://черкащина.com/

черкащина.com

 
ГО "ФК "Черкащина-Академія" підписала договір про будівництво футбольного майданчику в приміщенні дитсадку "Червона шапочка"
Четвер, 13 червня 2019, 14:39


DSC_1188

13 червня у прес-холі академії «Всеукраїнський центр футбол і футзалу «Черкащина» відбулось підписання договору про будівництво спортивного майданчику в приміщенні дитсадку «Червона шапочка» в ОТГ Білозір'я. Футбольний майданчик зі штучним покриттям призначений для занять з футболу для дітей віком від 3 до 6 років.


Можливість реалізувати цей проект з’явилась завдяки конкурсу “11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів”. Сам конкурс був запроваджений урядом Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Реалізацією проекту займається Асоціація аматорського футболу України, в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.


Журі конкурсу необхідно було серед претендентів на перемогу відібрати одинадцять найкращих, які отримують фінансову підтримку на реалізацію заявленого проекту в сумі, еквівалентній 11 000 євро за курсом Національного банку України.
Метою відбору є матеріально-технічна підтримка аматорських клубів та популяризація аматорського футболу в Україні (на територіях, які контролюються Урядом України).

Громадська організація “Футбольний клуб “Черкащина” – “Академія”, до структури якої входить Академія “Всеукраїнський центр футболу і футзалу “Черкащина”, стала одним із 11 переможців. Окрім будівництва футбольного майданчику завдяки виграним у конкурсі коштам у Академії “Всеукраїнський центр футболу і футзалу “Черкащина” з’явилась можливість доукомплектувати тренажерну залу новим велотренажером, силовим тренажером та тренажером жим ногами.

зал

Також у Академії облаштують навчально-методичний клас. У нього придбали проектор, екран, ноутбук, відеокамеру та інші необхідні речі для розвитку юних футболістів..


 
Відбулася Рада Ліг ПФЛ
Вівторок, 11 червня 2019, 22:04

6 червня 2019 в Будинку футболу в Києві зібралися представники клубів ПФЛ та команд-кандидатів щоб підвести підсумки сезону та окреслити контури нового сезону.

 pfl-e`mblema 

Велелюдно в домі футболу – зі всієї України з’їхалися представники клубів ПФЛ, їх назбиралося півтора десятки. Розглядали низку питань: від найбільш поточних до стратегічних, засідання проходило в конструктивному ключі, а також у атмосфері демократичності – мали місце дискусії, нові пропозиції, жваве обговорення. Наводимо основні тезиси із почутого на червневому засіданні Ради ліг.

Передовсім, делегати визначилися з датою, місцем проведення та порядком денним ХХVII чергової Конференції ПФЛ. Вона пройде 27 червня 2019 року з 11:00 на 3-му поверху Будинку Футболу. Порядок денний формується на основі пропозицій адміністрації ПФЛ та самих клубів, які активно брали участь у формуванні списку питань, які будуть розглянуті на Конференції.

Проект Плану-календаря Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ на сезон 2019/20 у загальних рисах розглянутий та схвалений присутніми, але до Конференції клуби матимуть час порадитися зі своїми тренерами й внести ще пропозиції до того плану, який був представлений Спортивним директором ПФЛ Євгенієм Морозом.

PFL_Plan-calendar_2019 

Виходячи з реалій, адміністрація ПФЛ розробила відразу кілька варіантів, передбачивши різну кількість учасників, застовпивши резервні дні та залишивши можливість один із турів провести або в листопаді, або вже навесні – так, як клуби визначать найзручнішим. Детально вивчивши план-календар, ми побачимо, що він синхронізований із УПЛ, Кубком України, планами збірних. Ми стараємося виходити з того, що клуби ПФЛ мають можливість внести зміни та доповнення, щоб кожен був почутий і всі можливості були враховані. Отже, план-календар – наша спільна робота, а багаторічний досвід, накопичений Лігою та клубами, дозволяє вже зараз передбачити деякі проблемні місця, які може встановити погода, зміни серед учасників чи якісь форс-мажори.

Відповідно до ескізу плану-календаря, який буде остаточно затверджено Конференцією ПФЛ та Виконкомом УАФ, планується починати змагання в Першій та Другій лігах 27 липня, завершення осінньої частини сезону в ПФЛ – орієнтовно 16 листопада (в УПЛ – 7 грудня). Початок весняної частини сезону в Першій лізі – 22 березня, в Другій лізі – 22 чи 28 березня. Завершити свої змагання ПФЛ має синхронно з регулярним сезоном УПЛ – десь 23 травня. Тому що від 27 по 31 травня мають пройти матчі плей-офф ПФЛ та УПЛ. Такий щільний графік зумовлений календарем УЄФА, яка вимагає завершення національних чемпіонатів у кінці травня, щоби залишити «вікно» перед Євро-2020. Відповідно, це мають на увазі УПЛ та ПФЛ, складаючи загальний план-календар.

Обговорюючи проект Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ на сезон 2019/20, президент ПФЛ Сергій Макаров та спортивний директор Євгеній Мороз звернули увагу присутніх на низку змін, які пропонуються не лише ПФЛ, а й УАФ, УПЛ, Комітетом етики й чесної гри. Враховувалися й пропозиції клубів-учасників ПФЛ. Всі ці можливі зміни до Регламенту своєчасно надсилалися клубам і були обговорені безпосередньо на Раді ліг. Серед змін – як механічні, пов’язані зі зміною дат чи термінів, так і досить суттєві, особливо важливі. На них детальніше зупинимося пізніше, зараз анонсуємо кілька основних. Наприклад, ті, які стосуються визначення місця в турнірній таблиці, проведення міжнародних матчів, визначення найкращих бомбардирів, сприяння Чесній грі.

Підготовка до змагального сезону 2019/20 проходить у плановому режимі, в тісній співпраці з УАФ, УПЛ, ААФУ, комітетом з атестації. За варіантом №1, у Першій лізі наступного сезону має зіграти 16 команд, перша отримає право підвищитися в класі напряму, 2-3 місця зіграють з 11-10 місцями УПЛ, 13-14 місця будуть відстоювати своє право виступати в Першій лізі в плей-офф, а ті, хто фінішує на 15-16 місцях, перейдуть до Другої ліги.

Попередньо у Другій лізі має зіграти 20-24 команди. Серед них – 14 учасників Другої ліги, які точно залишаються після минулого сезону, а також восьмеро претендентів на отримання Атестату УАФ, серед яких – «Альянс» (Липова Долина, Сумська обл.), «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніп-вська обл.), «Перемога» (Дніпро), «Ужгород» Ужгород, «Карпати» (Галич, Івано-Франківська обл.), «Діназ» (Вишгород, Київська обл.), «Рубікон-Вишневе» (Київ), «Оболонь-Бровар-2» (Київ).

У випадку, якщо в Другій лізі буде 24 учасники (Варіант №1), буде зіграно 198 матчів за сезон у кожній із двох груп по 12 команд, зіграють у 3 кола, 33 тури. Якщо ж учасників буде 20 (Варіант №2), буде або 2 групи по 10 команд у 3 кола (27 турів – 135 матчів за сезон у кожній), або 4 кола (36 турів, 180 матчів за сезон). Нагадаємо, всі ці варіанти розроблено для того, щоб передбачити можливі сценарії проведення сезону з урахуванням наповненості календаря, кліматичних форс-мажорів, імовірних переносів на резервні дні. Учасники ПФЛ мають можливість внести свої пропозиції, а остаточне рішення буде прийматися, як завжди, демократично – на Конференції ПФЛ, де кожен клуб матиме право на голос.

Перед присутніми виступила начальник Юридично-організаційного відділу Юлія Гречко, чиї поради завжди корисні для клубів. За її ініціативи було ухвалено одноголосно питання щодо співпраці між ПФЛ та ТОВ «МЦФЕР-Україна» (Журнал «Кадровик»).

Серед інших питань робота над штатами клубів, а також багато різних важливих тем. Найголовніше – такі зустрічі є по-справжньому корисними й дозволяють ефективніше обговорювати та приймати рішення. Саме тому завжди запрошуємо наші клуби відвідувати Раду ліг, щоб бути в курсі всіх подій та нововведень!

 

 
Благодійний турнір з настільного тенісу “Подаруй дитині життя” відбувся в Академії "Всеукраїнському центрі футболу і футзалу “Черкащина”
Неділя, 09 червня 2019, 18:37


Zagalne-foto-1-1024x576
Кошти збирали для 5-річної Поліни Чубенко із Білозір’я. У дівчинки діагностували важке онкозахворювання — саркома Юїнга стегнової кістки. На лікування потрібно 60 000 $. У турнірі взяли участь більше тридцяти учасників з різних куточків Черкащини. Вони назбирали близько 3000 гривень на лікування дівчинці. Організатор просять черкащан допомогти зібрати суму, яка потрібна для врятування життя Поліни.

Реквізити для допомоги:

4149 4991 1403 – грн

4149 4991 1404 – $

5167 9856 6069 – € Чубенко Анна (мама)

Джерело: infomist.ck.ua
 
Огляд усіх матчів у весняній частині Чемпіонату
П'ятниця, 07 червня 2019, 20:48
огл
Пропонуємо Вам переглянути огляди усіх матчів, які відбулись у весняній частині Чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги ПФЛ, а також 2 матчі плей-офф заа вихід до Першої ліги!
\

 
Вадим Чорний у ТОП-25 найперспективніших молодих гравців ПФЛ!
Четвер, 06 червня 2019, 22:09

Sport Arena представляє рейтинг найперспективніших гравців ПФЛ – Першої та Другої ліг – по сезону 2018/2019. Наш Вадим Чорний посів 22місце у рейтингу. Детальніше читайте ТУТ.

чор

22. Вадим Чорний (Черкащина-Академія Д3)

21 рік – LM, LB – 26 матчів, 2 асисти

Один із плеяди юнацької команди Черкаського Дніпра, які перейшли разом на дорослий рівень після успіхів у ДЮФЛУ. Взагалі-то, здається, він природний лівий хав, але через необхідність закрив позицію нижче по флангу, де проявив себе досить непогано.

  • Ігрова характеристика: добротний фланговий гравець, здатний підтримати атаку, пройти, подати
  • Статус у клубі: основний
  • Зразок для наслідування: Соболь, Миколенко, Несмачний

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 65
���� - �������. ������� ������