“Черкащина-Академія”: Марченко – Кошелюк, Тарасенко, Бурлін, Орел – Зеленевич, Євдокимов, Тищенко (Бойко, 68), Тимофієнко, Сторчоус (Тенжицький, 76) – Локтіонов. Запасні: Панченко, Шведенко, Нікішов, Стрикаль, Недождій.

“Поділля”: Дворник – Швець, Червінський (Гайдаш, 69), Гресь (Гладкий, 75), Морговський – Ліповуз, Шевченко, Музичук, Панасенков, Бабак – Якубов (Якобчук, 86). Запасні: Нестеренко.

Головний тренер: Віталій Костишин.

Голи: Сторчоус, 20, Локтіонов, 54, Тарасенко, 63 – Якубов, 81

DSC_1479

Почали черкащани активніше, і за 10 хвилин встигли створити два небезпечні моменти, але швидкий гол забити не змогли: то не вистачило точності, то суперник заблокує удар. На 11 хвилині Кошелюк увірвався у штрафний майданчик хмельничан, Шевченко не дістаючи м’яча збиває з ніг Кошелюка проте арбітр не побачила фолу у діях півзахисника «Поділля». Атаки академіків лівим флангом дають результат. На 20 хвилині після чергового навісу, Сторчоус на добиванні доставляє м’яч у сітку воріт хмельничан. Далі черкащани повністю контролювали гру, і подекуди створювали моменти біля воріт суперника. Гравці «Поділля» лише кілька разів змогли вибігти в контратаки, які ніякої небезпеки не несли.

Другий тайм гості почали жвавіше і перша атака завершилася ударом по воротам. Проте на 53 хвилині після помилки півзахисника «Поділля» – Віктора Шевченка, Зеленевич розганяє контратаку по центру поля, і віддає на хід Локтіонову, який без проблем забиває гол у ближній кут воріт. Таким чином рахунок стає 2:0 на користь господарів поля. Гравці «Черкащини-Академії» повністю домінували над суперником. На 64 хвилині Зеленевич подає кутовий, і після кількох спроб Тарасенко заштовхує м’яч у ворота суперника.  Рахунок  стає розгромним  –  3:0 на користь академіків.

Подоляни нічого не могли створити біля наших воріт і лише раз-по-раз вибігали в контратаки. Одна з яких завершилася сумнівним фолом Кошелюка на 80 хвилині у карному майданчику черкащан. Пенальті реалізував Алішер Якубов. Розрив у рахунку стає меншим – 3:1. Вже за кілька хвилин Людмила Тельбух призначає пенальті у ворота гостей, проте Тенжицький не зміг обіграти голкіпера «Поділля». Кінцівку матчу підопічні Кирилюка намагалися атакувати, проте небезпечних моментів створити не змогли. Фінальний свисток, матч завершився з рахунком 3:1 на користь «Черкащини-Академії».

У залі Білозірської Академії футболу та футзалу триває Кубок України з футзалу серед ветеранів 45+ та 55+
Субота, 10 листопада 2018, 19:04

З 8 по 10 листопада у Білозір'ї проходять матчі Кубка України серед ветеранів 45+ та 55+.

«Мета «Кубку» це підтримка здорового способу життя, зустрічі футболістів. Цього року буруть участь десять команд у віковій категорії 55+ та вісім команд у категорії 45+. Ми вже вдруге проводимо «Кубок» у Білозір’ї. Цього разу сюди приїхали команди з Полтавської, Київської, Кіровоградської, Донецької, Сумської областей. Є футболісти, що представляють міста: Одесу, Київ, Черкаси, Конотоп, та Мелітополь»,  - прокоментував голова ветеранського футзалу України Олександр Король.

DSC_1322

Представляємо суперника! ФК ПОДІЛЛЯ (Хмельницький)
Четвер, 08 листопада 2018, 19:40

поділля

У 1960 році під прапором Хмельницької обласної ради товариства “Динамо” команда почала сезон майстрами класу “Б”. Дебют виявився невдалим. З приходом до команди наприкінці 1960 року майстра спорту Є. П. Лемешка, справи пішли на краще.
1963 рік приніс реорганізацію футбольного господарства країни. Було створено другу групу класу “А”, до якої увійшли 18 команд з класу “Б”. А в наступному сезоні дві українські зони були розширені до трьох, в кожну з яких увійшли по 16 команд з класу “Б”. Де опинилося і хмельницьке “Динамо”.

Найбільший успіх прийшов до команди ” Динамо ” у 1966 році – 1 місце у першій зоні.

В 1971 році клас “Б” було реорганізовано у другу лігу. “Динамо” дебютувало в другій лізі на 19 місці серед 26 команд.
В наступні два роки команда займала 6 і 9 місця.
В 1975 році команда перейшла під керівництво обласної організації профспілок і змінила назву на “Хвиля” м.Хмельницький.

Найбільших успіхів в чемпіонатах СРСР команда досягла з приходом М. Маркевича:
1988 р. – 5 місце;
1989 р. – 11 місце.

Весною 1992р. Україна провела свій перший чемпіонат з футболу. Було створено дві футбольні ліги: вищу і першу. Змагання проводилися в одне коло. По результатам виступу в останньому чемпіонаті СРСР “Поділля” потрапило в першу лігу і посіло 4 місце серед 14 команд.

У сезоні 2004-2005 ФК “Поділля” повернулося до першої ліги, після об’єднання з ФК “Красилів”. „Дебютний” сезон команда завершила на 13 сходинці. У сезоні 2005-2006 перед „Поділлям” стояло завдання посісти місце в десятці. З чим команда і справилася. „Поділля” фінішувало на 7 місці клубу.
Перед стартом чемпіонату 2008/2009 Богдан Блавацький залишив “Поділля”, перейшовши працювати до вінницької “Ниви”. Наставником подолян став колишній помічник Богдана Ігоровича Ярослав Бобиляк. Команда під керівництвом Ярослдава Івановича провалила чемпіонат – посівши за підсумками 21 туру 15 місце з 17 команд.
Наприкінці 2008 року рішенням Хмельницької міської ради комунальне підприємство «Футбольний клуб «Поділля-Хмельницький» ліквідували. В такий спосіб хмельницькі обранці дали путівку в життя новій-старій команді – «Динамо», яка стала правонаступник «Поділля» у чемпіонаті України з футболу в другій лізі групи «А». Взяти під опіку футбол погодилося керівництво обласного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». А третього березня 2009 року хмельницьке «Динамо» очолив Володимир Рева, якому разом із футболістами довелося підняти команду з 15 місця.

У листопаді 2013 р. хмельницьке «Динамо», яке очолював Вадим Крохан, припинило існування через відсутність коштів.

У липні 2016 р. в обласному центрі відродився професійний футбол. Новостворений клуб, який отримав історичну назву – ФК «Поділля», розпочав виступ у чемпіонаті України серед команд другої ліги сезону 2016/2017. Більшість гравців – вихованці дитячо-юнацького футбольного клубу «Поділля».