"Академія-Черкаський Дніпро" U-19
Четвер, 22 березня 2012, 19:52

DSC_10311111111111


Чемпіонат України 2016/17 рр. Перша ліга U-19

Дата
Команди
Рез.
21.09 «Жемчужина» Одеса – «Черкаський Дніпро» 0:1
28.09 «Черкаський Дніпро» УФК-«Олімпік» Харків
2:2
05.10 МФК «Житомир» – «Черкаський Дніпро» 0:0
12.10 «Черкаський Дніпро» – ДЮСШ-15 Київ
1:0
19.10 «Зірка» Київ – «Черкаський Дніпро» 0:7
26.10 «Черкаський Дніпро» «Діназ» Вишгород
8:0
02.11 «Арсенал» Біла Церква – «Черкаський Дніпро» 0:0
09.11
«Олімпік»-СДЮСШОР-2 Кропивницький «Черкаський Дніпро» 0:4
22.11
«Черкаський Дніпро» «Барса» Суми 3:1
29.03"Академія-Черкаський Дніпро"U-19 - "Жемчужина" Одеса3:0
5.04УФК-«Олімпік» Харків-"Академія-Черкаський Дніпро"U-191:2
12.04"Академія-Черкаський Дніпро"U-19 - МФК "Житомир"
4:0
19.04ДЮСШ-15 Київ - "Академія-Черкаський Дніпро"U-19 1:2
26.04 "Академія-Черкаський Дніпро"U-19  - «Зірка» Київ
3.05«Діназ» Вишгород - "Академія-Черкаський Дніпро"U-19 
10.05"Академія-Черкаський Дніпро"U-19 - «Арсенал» Біла Церква 
17.05 "Академія-Черкаський Дніпро"U-19  - "Олімпік"- СДЮСШОР-2 Кропивницький

24.05«Барса» Суми -  "Академія-Черкаський Дніпро"U-19


М Команда

ІВН П М
О
1  "Черкаський Дніпро"


12
9
3
0
35-4
30

2  "Барса" Суми


12
7
2
3
24-9 23

3
  "Жемчужина" Одеса


12
7
1
4
27-13
22

4
 УФК "Олімпік" Харків

12
6
3
3
21-12 21

5
 "ДЮСШ-15"


12
6
2
4
23-9 20

6
 "Зірка" Київ


12
6
2
4
27-27 20

7
 "Арсенал" Біла Церква


12
4
3
5
10-20 15

8
  МФК "Житомир"


12
3
3
6
9-15 12

9  "Діназ" Вишгород

12
1
1
10
8-32 4

10
 "Олімпік" СДЮСШОР-2 Кропивницький


12
1
0
11
11-54 3



К А Л Е Н Д А Р   М А Т Ч І В
Чемпіонату Черкаської області з футболу
серед команд вищої ліги
за участі "Зоря-Черкаський Дніпро" 

Дата
Команди
Рез.
30.04 «Олімп» Кам'янка – «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 1:0
07.05 «Зоря-Черкаський Дніпро-2» «Шевченків край» Городище 1:1
14.05 «Базис» Кочубіївка – «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 2:1
21.05 «Зоря-Черкаський Дніпро-2» «Авангард» Монастирище 2:0
29.05 «Ретро» Ватутіне – «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 2:2
04.06 «Зоря-Черкаський Дніпро-2» «Лідер» Золотоніський р-н 0:2
11.06 «Росава-Наша Ряба» Степанці – «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 0:5
18.06 «Зоря-Черкаський Дніпро-2» «Уманьферммаш» Умань 4:0
25.06 «УТК-Ятрань» Уманський р-н – «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 3:1
09.07 «Зоря-Черкаський Дніпро-2» «Альтаїр» Драбів 0:0
16.07 «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин – «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 2:0
23.07 «Зоря-Черкаський Дніпро-2» «Спартак» Золотоноша 1:0
20.08
«Зоря-Черкаський Дніпро-2» «Олімп» Кам'янка1:0
27.08
«Шевченків край» Городище «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 0:1
04.09
«Зоря-Черкаський Дніпро-2» «Базис» Кочубіївка 2:3
10.09
«Авангард» Монастирище «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 0:2
17.09
«Зоря-Черкаський Дніпро-2» «Ретро» Ватутіне 1:3
24.09
«Лідер» Золотоніський р-н «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 2:2
01.10
«Зоря-Черкаський Дніпро-2» «Росава-Наша Ряба» Степанці0:1
08.10
«Уманьферммаш» Умань «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 3:0
15.10
«Зоря-Черкаський Дніпро-2» «УТК-Ятрань» Уманський р-н
2:1
29.10
«Альтаїр» Драбів «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 2:0
05.11
«Зоря-Черкаський Дніпро-2» «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин 0:2
12.11
«Спартак» Золотоноша «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 0:3




Прізвище, ім'я Амплуа Рік нар.
1 Марченко Владислав
воротар 1998
2 Удод Валерій
воротар 1999
3
Липовий Андрійнападник1999
4
Луганський Євген півзахисник 1998
5
Бойко Віталій півзахисник 1997
6
Недождій Кирилозахисник1998
7
Давиденко Ілля
півзахисник 1998
8
Дзюба Дмитро півзахисник 1998
9
Черінько Ярославзахисник1999
10
Жох Іван півзахисник 1997
11 Коломієць Віталій
нападник 1999
12
Левченко Дмитропівзахисник2000
13 Максименко Нікітапівзахисник 1999
14 Маслов Микитапівзахисник1999
15 Масло Дмитропівзахисник1998
16
Никитенко Іллязахисник1998
17 Нікішов Станіславпівзахисник1998
18
Орел Вячеславпівзахисник1997
19 Передерій Олексійпівзахисник1998
20
Скожепа Дмитроворотар1999
21
Стрикаль В'ячеславзахисник1999
22 Тенжицький Вадимпівзахисник1999
23
Чорний Вадимнападник1998
24 Шіман Юрійпівзахисник1999
25 Лакеєнко Андрійзахисник1999





 
 - .