Важлива історична перемога: Новостворена команда ФК"Черкащина-Академія" перемогла суперника - ФК"Рух"
Середа, 22 серпня 2018, 21:39

DSC_0550
Команда ФК"Черкащина-Академія" 22 серпня, із рахунком 3:1 перемогла суперника ФК "Рух" у футбольному матчі другого попереднього етапу Кубку України сезону 2018/19рр.

Із перших хвилин зустрічі, обидві команди набрали шаленого темпу з максимальним викладенням у кожному ігровому епізоді. Вже на третій хвилині першого тайму черкаський півзахисник Андрій Сторчоус забив перший гол у ворота винниківської команди. Така перевага над сильним суперником дала команді ФК"Черкащина-Академія" додаткового стимулу. На восьмій хвилині Роман Локтіонов забиває другий м'яч, а згодом на чотирнадцятий - третій. Такий хід матчу "розпалив" гравців команди "Руху" і на сімнадцятій хвилині нападник Олександр Батальський забив перший і єдиний гол у ворота черкасців.

На двадцять четвертій хвилині, за порушення правил гри, арбітр призначив штрафний у ворота академців. Після цього, головний тренер ФК"Рух" Андрій Кікоть, зробив заміну у своїй команді. Замість півзахисника Максима Грицьо вийшов Григорій Баранець.

До кінця першого тайму, було безліч гольових моментів у ворота обох команд, але вони не принесли бажаних забитих м'ячів. До основного часу першого тайму, арбітр додав одну хвилину. 

Другий тайм розпочався заміною гравців винниківської команди. Згодом і в команді "Черкащина-Академія" головний тренер Олександр Кирилюк зробив дві заміни. На поле він випустив Віталія Бойка замість Андрія Сторчоуса та Івана Тищенка замість Романа Локтіонова.

В другому таймі боротьба була не менш запеклою, як черкасці, так і винничани утримувала оборону біля своїх воріт. За порушення правил гри, Микола Буй та Ігор Дуць із команди ФК"Рух" отримали по "гірчичнику". До кінця гри у команди гостей відбулася ще одна заміна, та на хід матчу це ніяк не вплинуло. Додані три хвилини додаткового часу не змогли "врятувати" ФК"Рух" від поразки.

Головний тренер ФК"Рух" Андрій Кікоть каже, попереджував гравців своєї команди, що ця гра буде не легкою для них. 
оразка команди - моя провина. В якийсь момент я не зміг достукатися до гравців, - пояснює він. - Коли вже на чотирнадцятій хвилині матчу команда програє із рахунком 3:0, важко щось змінити. Ми намагалися йти в атаку і забили гол, але цього було вже недостатньо."

А ось головний тренер Олександр Кирюлюк перемогою команди "Черкащина-Академія" задоволений. Що стосується самої гри, то він має деякі зауваження.
"Трошки були різні тайми, але цьому є пояснення - хлопці хотіли зберегти результат гри. Будемо працювати, адже мені, як тренеру, не дуже подобається, що команда більшу частину тайму захищається. Загалом команда грає так, як їй дозволяє робити це суперник, тому ми бачимо такий результат", - підсумував тренер.
DSC_0505DSC_0513

 
���� - �������. ������� ������