НА ЧЕРКАЩИНІ СТАРТУВАЛИ ЗМАГАННЯ ПРОФЕСІОНАЛЬНОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ
Неділя, 29 липня 2018, 19:44

28 липня, в рамках Чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги ПФЛ, група «А», в селі Білозір'я  оновлена команда майстрів «Черкащина – Академія» провела свою першу домашню гру з командою ФК «Нива» Вінниця.

На арену спортсменів - професіоналів супроводжували юні футболісти. На честь початку змагань на стадіоні були  підняті прапор України та організаторів змагань – Федерації футболу України, Професіональної футбольної ліги, ФК «Черкащина – Академія».

За рішенням футбольних дисциплінарних органів матч відбувся без присутності вболівальників, але наша команда відчувала незриму підтримку своїх прихильників та «рідних стін».

У першому турі обидві футбольні команди зіграли з нічийним результатом, тому з перших хвилин гри намагалися добитися позитивного для себе результату. На футбольному полі було гаряче впродовж всього матчу, незважаючи на дощ, який супроводжував гру. Перший тайм пройшов за рівної гри, суперники не хотіли поступатися один одному, але черкащани створили біля воріт вінничан більше гольових моментів. У другій половині матчу черкащани додали у грі, двічі мав забивати Роман Локтіонов, була нагода у Максима Зеленевича, але ефектно забитий Андрієм Сторчоусом на початку тайму гол, став єдиним. Наприкінці матчу гості намагалися переломити хід зустрічі та зрівняти рахунок, але черкащанам вдалося довести гру до перемоги.

Склади команд: Гості: Артем Кулініч, Антон Музиченко, Володимир Найко, Михайло Шестаков, Артем Шаповаленко (Максим Яськов, 77 хв.), Володимир Савошко, Денис Долінський, Вадим Хохлов, Олександр Дударенко, Павло Федосов (Андрій Маляренко, 68 хв.), Дмитро Гарванко. Головний тренер – Денис Колчін.

Черкащани – Євген Панченко, Дмитро Кошелюк, Олег Тарасенко, Олександр Сафонов, Вадим Чорний, Антон Євдокимов (Віталій Бойко, 68 хв.), Андрій Сторчоус, Максим Зеленевич, Віталій Тимофієнко, Вадим Тенжицький (Іван Тищенко, 63 хв.), Роман Локтіонов. Головний тренер – Олександр Кирилюк.

Жовті картки: Володимир Найко, 49 хв., Вадим Хохлов, 74 хв., Володимир Гарванко, 85 хв., Віталій Тимофієнко, 90 хв.


Відеозвіт про матч та післяматчеві прес-конференції головних тренерів футбольних команд на нашому сайті.

 
���� - �������. ������� ������