"ДНІПРО" ПЕРЕМАГАЄ "АВАНГАРД"!
Неділя, 22 квітня 2018, 17:22

DSC_0060

dnipro_10 2 : 1
FC_Avangard_Kramatorsk "Черкаський Дніпро" почав гру дуже активно. Відчувалося, що господарі сьогодні заряджені на перемогу. Атаки "Дніпра" будувалися через мобільного Віталія Тимофієнка. Незважаючи на ігрову перевагу, гостроти в атакувальних діях "Дніпра" явно не вистачало.
Більш того, перші по справжньому гольові моменти виникли біля воріт черкащан - на 22 хвилині один за одним гравці гостей на другому поверсі намагалися переправити м'яч у ворота господарів. Проте в першому випадку чудово зіграв Орест Будюк, а у другому супернику не вистачило влучності.
"Черкаський Дніпро" відповів ефектним ударом через себе Романа Локтіонова і дальнім пострілом Ярослава Захаревича. Проте, черкаські футболісти продовжували нарощувати тиск на ворота краматорців, за що і були винагороджені. За дві хвилини до кінця першої половини гри гол "в роздягальню" забив Максим Зеленевич.
Авангард почав другий тайм дуже активно, намагаючись відновити статус-кво, проте "дніпряни" своїми діями впоралися з активністю гостей і перевели гру в більш спокійне русло. До 70 хвилини на полі нічого помітного не відбувалося.
Не відбувалося до моменту, коли Роман Локтіонов підірвав трибуни стадіону «Центральний» своїм черговим шедевром, збільшивши розрив в рахунку.
Після такого сплеску емоцій гра знову заспокоїлася і команди, здавалося, дограють матч. Однак, кінець гри змусив понервувати вболівальників господарів. В черговий раз в цьому чемпіонаті "Дніпро" пропустив в доданий арбітром час. Відзначився гравець гостей Єгор Демченко. Він же мав всі шанси зрівняти рахунок через декілька секунд. Однак, тактична заміна, зроблена Ігорем Столовицьким, - замість Антона Євдокимова вийшов Віталій Бойко,  - дала час прийти в себе нашим гравцям і довести матч до логічного його завершення.
2: 1 і тепер "Черкаський Дніпро" очікує непростий вояж до "Жемчужини" в Одесу, - команди, яка також виборює право на виживання в першій лізі.

DSC_0026 DSC_0030 DSC_0034 DSC_0055  

DSC_0084

 
���� - �������. ������� ������