«Черкащина-Академія» перемагає «Суми» та виходить у Першу лігу!
Понеділок, 03 червня 2019, 10:11

DSC_1160

«Черкащина-Академія»: Майборода, Шурубура, Цибульник, Бурлін,  Задорожнюк, Кошадзе, Медведь, Кошелюк, Тимофієнко, Бойко, Сторчоус

Голи: Кошадзе, 3; Сторчоус, 27; Бойко, 54.

Сьогоднішній стартовий склад значно відрізнявся від того,який ми звикли бачити протягом 3-го кола.  Не зважаючи на це, академіки з перших хвилин були справді господарями поля. На 3 хвилині  рахунок у матчі відкриває Леван Кошадзе. На 11 хвилині Бойко виконує небезпечний штрафний, але м’яч потрапляє до рук воротаря. На 24 хвилині «Суми» забивають і зрівнюють рахунок у матчі. Цей гол сстав чи не єдиним моментом гостей. Проте черкащани взяли себе у руки та за кілька хвилин знову виводять свою команду вперед. На 27 хвилині, після пасу від Кошадзе Сторчоус забиває гол і робить рахунок у матчі – 2:1. До кінця тайму академіки повністю контролюють гру та створюють низку небезпечних моментів біля воріт сумчан.

Другий тайм наша команда починає активно. Вже на 54 хвилині черкащани  роблять рахунок у матчі 3:1. Цього разу відзначається Бойко. На 63 хвилині Кошадзе вривається до штрафного та б’є по воротах, але м’яч проходить в сантиметрах від стійки. На 65 хвилині Олександр Кирилюк проводить першу заміну.  Замість Медведя на полі з’являється Домальчук. Академіки продовжують атакувати та створювати гострі моменти. На 78 хвилині Нікішов міняє Тимофієнка. На 84 Станіслав мав хорошу нагоду відзначитися. Після пасу партнера він б’є по воротах, але м’яч проходить поруч з воротами. За кілька хвилин до кінця тайму, Кошелюк б’є з метрів 40 та м’яч пролітає трохи вище воріт. Свисток арбітра сповіщає про завершення гри. «Черкащина-Академія» перемагає «Суми» та виходить у Першу лігу!

Дякуємо за підтримку!


 
���� - �������. ������� ������