Менеджер молодіжної збірної команди Німеччини залишився задоволеним від побаченого у Черкасах
Середа, 17 вересня 2014, 16:49
1f8e3216 та 17 вересня 2014 року менеджер молодіжної збірної команди Німеччини Патрік Райфеншейдт з ознайомчим візитом відвідав Черкаси.

Нагадаємо, що 10 жовтня цього року відбудеться перший матч між молодіжними збірними командами України та Німеччини  серії плей-оф за вихід до фінального етапу Чемпіонату Європи 2015 (U-21).

Патрік Райфеншейдт у супроводі начальника відділу аналізу і прогнозування Федерації футболу України Володимира Чорно-Іванова та голови Федерації футболу Черкащини Володимира Фощія ознайомилися з інфраструктурою Черкас та його спортивною складовою.

Перед від’їздом додому менеджер молодіжної збірної команди Німеччини поділився своїми враженнями від побаченого у Черкасах

– Маленьке місто, комфортний прийом, прекрасна погода. Інфраструктура міст у Німеччині зовсім інша тому порівнювати із вашим не будемо. Все те, що ми побачили у Черкасах, включаючи запропоновані готелі для проживання, нас влаштовує і ми готові тут грати. Добре, що у місті є свій аеропорт. Відзначу, що відстані від готелю до стадіону і аеропорту короткі, що є дуже зручно. Знаю, що на попередніх матчах молодіжної збірної команди України стадіон у Черкасах був заповнений. Сподіваюсь, що і цього разу буде аншлаг. Звичайно, така кількість глядачів, яка вболіватиме за українську збірну, буде нам не на руку, але я впевнений, що така атмосфера сприятиме тому, щоб гравці обох команд продемонстрували видовищний футбол.

 
 - .