00«Черкаський Дніпро» Черкаси – «Кристал» Херсон  3:1 (1:1)

4 тур. м.Черкаси. Центральний стадіон.1500 глядачів. +28. Поле – 4. Початок о 19.00.

Штучне освітлення з 46 хв. матчу.

Арбітри: О.Шандор (м.Львів), В.Нижник (м.Вінниця), Д.Сердюк (м.Полтава).

Спостерігач арбітражу: Г.Махно (м.Кіровоград).

«Черкаський Дніпро»: В.Мирний, О.Синьогуб, А.Бурлін, О.Тарасенко, В.Гонщик, О.Кошка, А.Бессалов, Ю.Бушман (Д.Кошелюк, 72), Я.Захаревич (О.Колос, 90+1), А.Довбик (Є.Ушаков, 86), О.Батальський (В.Грицай, 74). Запасні: А.Ленчінков, Д.Фаворов, О.Лобов. В.о. гол.тренера: І.Столовицький.

«Кристал»: Д.Касперович, К.Бічевой, М.Ткачов, М.Лаптєв, С.Дяченко, Т.Ковальчук (В.Петришин, 83), Р.Ленський (А.Піркавець, 75), А.Барладим (І.Гливий, 60), В.Мартян, С.Цой, Д.Риженко (П.Черняєв, 71). Запасні: К.Чакляров, К.Колмогорцев, В.Михайленко. Тренер: С.Шевцов.

Голи: А.Довбик (42), О.Батальський (59), Я.Захаревич (89) – С.Цой (28).

На 36 хв. не реалізував пенальті О.Тарасенко («Черкаський Дніпро» – повз ворота.

Попередження: В.Мирний (90+3) – М.Ткачов (35), С.Цой (47), С.Дяченко (63).

Підопічні Ігоря Столовицького, продемонструвавши морально-вольові якості, зуміли проломити нефарт з реалізації гольових моментів, що переслідує команду в поточному сезоні.

Це була гра, у якій двічі переписувалися таблиці клубних рекордів. Спочатку Олег Тарасенко «спалив» свою блискучу серію з реалізації пенальті (до звітної гри в Тарасенка-молодшого та Романа Пахолюка значилося по сім із семи точних ударів із «точки» в матчах Чемпіонатів України). А потім Артем Довбик вписав своє ім’я в історію футбольної Черкащини як наймолодший автор забитого м’яча за професіональну команду Черкас – 17 років 1 місяць і 25 днів (попереднім рекордсменом був Віталій Лисенко – 17 років 5 місяців і 2 дні).

Команди зі стартового свистка почергово організовували атаки на ворота свого опонента. Проте перший небезпечний момент у грі виник лише на 27-ій хвилині. Під час багатоходової комбінації черкащан Юрій Бушман видав пас на залишеного без опіки Артема Довбика, але юний нападник «Черкаського Дніпра» не зорієнтувався у «воротарській» херсонців. Футбольна фортуна покарала миттєво: Сергій Цой із 34-ох метрів ударом зі стандарту вгатив шкіряну кулю до сітки воріт господарів поля.

Гарну нагоду відігратися черкащани втратили на 36-ій хвилині, коли за гру рукою Микити Ткачова у власному карному майданчику був призначений одинадцятиметровий удар. Олег Тарасенко поклав голкіпера в лівий кут воріт, а сам пробив повз правий.

Усе-таки перед перервою господарі дотисли свого суперника. Артем Довбик ударом із напівоберту зрівняв рахунок у грі. Міг відбутися й гол «в роздягальню», однак нападники господарів поля, викотившись два в один, перемудрували з положенням поза грою.

Команди активно розпочали другий тайм. Спочатку Семен Дяченко пострілом із лівого флангу намагався влучити в ближній кут воріт Віталія Мирного. А потім після розкішного удару Артема Бессалова м’яч струсонув поперечку воріт «Кристалу».

Господарі повели в рахунку на 59-ій хвилині: фірмовий фланговий простріл Вадима Гонщика замкнув ногою в падінні Олександр Батальський – 2:1.

Спроба відігратися наразила гостей на ще більші неприємності. І якщо ударам Олега Синьогуба та Євгена Ушакова (двічі) бракувало влучності, то Ярослав Захаревич за хвилину до завершення основного часу поставив ефектну крапку в матчі – 3:1.

Здобувши вольову перемогу над лідером друголігових перегонів, «Черкаський Дніпро» піднявся на другу сходинку турнірної таблиці. А вже найближчої суботи, 23 серпня, у рамках розіграшу національного Кубка на черкащан чекає випробування командою Премє’р-ліги – ужгородською «Говерлою».