«Полтава» дотиснула «Черкаський Дніпро» вдома в рамках четвертого контрольного матчу «річковиків»
Вівторок, 30 січня 2018, 16:10
DSC_0010(доработка)

«Дніпряни» поступаються «містянам» на виїзді в останньому контрольному матчі першого навчально-тренувального збору.

Контрольний матч. Навчально-тренувальний збір в Білозір'ї.
30 січня 2018 року, 14:20, стадіон НТБ «Полтава», с. Копили

«Полтава» - «Черкасский Днепр» — 2:0 (0:0)
Голи: 1:0 Савін (81), 2:0 ГНП (86)

«Полтава»:
1-й тайм: Кринський, ГНП, Бородай, Парамонов, Іванов, Недоля, Покотилюк, Насібулін, Трояновський, Савін, Дегтярьов;
2-й тайм: Кринський (Федотов, 80),ГНП, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП, Недоля, Савін, Ковпак;
Головний тренер: Анатолій Безсмертний

«Черкаський Дніпро»: Будюк (Панченко 30 - Марченко 60), Тарасенко (Ічанський 60), Бурлін (Резесідзе 60), Кошелюк (Чорний 60), Смірнов, Проневич (ГНП 60), Бойко (Передерій 60), Захаревич (ГНП 48), Сторчоус (Шурубура 60), Качур (Цокало 60), Крамар (Кошадзе 60);
Головний тренер: Ігор Столовицький

Попередження: (26) - Цокало (65)
Видалення: немає

*ГНП - гравець на перегляді

Перший тайм

Команди розпочали матч на рівних і задали високий темп гри, незважаючи на дощ та незадовільний стан газону. Перші десять хвилин команди обмінювалися атаками. Більш конструктивні наступальні дії вдавалися саме господарям. «Полтава» контролювала м'яч і грала першим номером. Більшість атак завершувалася офсайдами, а створити серйозну небезпеку біля воріт Будюка так і не вдавалося. На 26-й хвилині грубо порушував правила в центрі поля один з гравців «містян», за що і отримав «гірчичника». Через півгодини гри «Черкаський Дніпро» додав і провів кілька цікавих атак з ударами. Особливо запам'ятався удар з-за меж штрафного на 37-й хвилині, після якого м'яч просвистів над поперечиною. Команди продовжували обмінюватися обопільними атаками, а в підсумку і голами, щоправда з положення «поза грою». Під кінець тайму підопічні Ігоря Столовицкого повністю включилися в гру та повністю забрали собі центр поля, але навіть тотальний контроль м'яча не зміг допомогти розгорнути що небудь серйозне попереду. На перерву пішли без забитих м'ячів.

Другий тайм

У другому таймі зі старту знову проявляли активність полтавці. Гра була відносно спокійною з рідкісними атакуючими ударами. На 56-й хвилині «дніпряни» зробили непогану спробу закинути м'яча «за комірець» голкіперу «Полтави». М'яч після удару з центру поля пройшов біля воріт. На 60-й хвилині «Черкаський Дніпро» провів цілу низку замін, що й дозволило «червоно-біло-синім» включитися в гру та перехопити ініціативу. На 65-й хвилині грубо порушував правила нападник Цокало Кирило, за що і отримав жовту картку. З 70-ї хвилини ініціативу знову підхопили господарі та розпочали новий цикл позиційних атак. До 80-ї хвилини матч проходив без гострих моментів біля воріт обох команд. Але вже на 81-й хвилині Савін ювелірним ударом відправив м'яч у дев'ятку воріт. Марченко не впорався з ударом, як підсумок 1:0 на користь господарів. «Полтава» продовжила свої атаки і вже через п'ять хвилин, на 86-й, підопічним Анатолія Безсмертного вдалося практично заштовхати м'яч у ворота після навали на штрафний майданчик «дніпрян». Замість того, щоб вилетіти за межі поля, м'яч зупинився на лицьовій лінії, після чого його підхопив гравець команди-суперника, протягнув до воріт та заштовхнув у сітку. Автором голу став один з ГНП полтавчан. Таким чином, практично в кінцівці матчу «городянам» вдалося домогтися позитивного результату у матчі.