«Геліос» 1-3 «Черкаський Дніпро»
Субота, 18 листопада 2017, 15:13
wJ0FXv6ftGo

«Дніпряни» здобувають вольову перемогу на виїзді над харківським «Геліосом» та йдуть на зимову перерву на позитивній ноті.

Чемпіонат України. Перша ліга. Сезон - 2017/18 рр. 22-й тур
18 листопада, 13:00, стадіон «Геліос-Арена», м. Харків

«Геліос» (Харків) - «Черкаський Дніпро» — 1:3 (1:0)
Голи: 0:1 С.Кравченко (2'), 1:1 Захаревич (61'), 1:2 Чорний (66'), 1:3 Качур (76')

«Геліос»: Котляров, Козлов А.Є (Биков 90+4), Томенко, Луценко, Кравченко В., Скоблов, Гранкін (Скарлош 72), Субочев, Кіча (Кошман 71), Кравченко С., Козлов А.А (Абєлєнцев 55)
В запасі: Овчаров, Счастливцев, Ольховський
Головний тренер: Сергій Сизихін

«Черкаський Дніпро»: Будюк, Шурубура (Смірнов 46), Тарасенко, Бурлін, Чорний (Тенжицький 86), Проневич, Ічанський (Резесідзе 77), Захаревич, Бойко, Крамар, Качур (Зоря 83)
В запасі: Панченко, Сутченко, Передерій
Головний тренер: Олександр Кирилюк

Попередження: Кравченко С. (26') - Бурлін (15'), Ічанський (32'), Крамар (87)
Видалення: немає

Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ, Донецька обл.)

Перший тайм

«Геліос» з перших секунд матчу рушив в атаку та досяг бажаного, оформивши швидкий гол. У першій же атаці, на 2-й хвилині, після навісу з флангу від Кічі на м'ячі виявився Сергій Кравченко, який пробив головою у ближній кут і відкрив рахунок у матчі. «Дніпряни» не встигнувши усвідомити ситуацію продовжили грати другим номером і відбиватися від небезпечних атак господарів. Ближче до 10-ї хвилини ситуація стабілізувалася, команди обмінялися стандартами, але «Геліос» виглядав симпатичніше та продовжував свої періодичні наступи. На 15-й хвилині правила біля свого штрафного майданчика порушував Анатолій Бурлін, за що і отримав жовту картку від арбітра. За хвилину автор забитого голу Сергій Кравченко опинився один на один з Орестом Будюком, але в найвідповідальніший момент схибив по м'ячу та втратив чудовий шанс оформити дубль. На 22-й хвилині потихеньку почали прокидатися «річковики». Антон Крамар отримав м'яча в глибині штрафного майданчика, обробив його та пробив точно в дальній кут. Котляров епізод читав і відмінно склався у воротах, відбивши досить перспективний удар. На 26-й хвилині за зрив атаки "гірчичник" отримав вже автор голу в наш ворота Сергій Кравченко. Команди обмінювалися позиційними атаками до 30-ї хвилини, а після й зовсім осіли в центрі поля. Підопічні Олександра Кирилюка бачили перевагу суперника та вирішили відсунути гру від своїх воріт, що вийшло досить таки непогано. Пресинг гостей був ефективним і гра була на якийсь час відсунена на половину поля «сонячних». На 39-й хвилині ще один супер момент втратили господарі. Все той же Кіча віддавав хитру передачу на Сергія Кравченка, який, у свою чергу, пробиваючи з дальньої штанги повз виходячого на ього Ореста Будюка промахнувся і по воротах. Під кінець тайму «Черкаський Дніпро» заволодів ініціативою, але до інших забитих голів у першій половині гри це не призвело.

Другий тайм

У перерві тренерський штаб черкаської команди провів заміну, а «Геліос» все так же почав тайм з контролю. На 48-й хвилині Влад Кравченко вривався у штрафний майданчик з флангу. Після цього прострілив і заробив кутовий, який дивідендів не приніс. На 50-й хвилині Руслан Качур зважився на дальній удар, який не становив жодних проблем для голкіпера «сонячних», а за хвилину все той же Руслан Качур вже своїм пасом виводив Віталія Бойка на ударну позицію, але удар нашого півзахисника виявився неточним, незважаючи на те, що м'яч просвистів в сантиметрах біля дальньої штанги. «Черкаський Дніпро» потихеньку заволодів ініціативою та перейшов у наступ. На 61-й хвилині у штрафному майданчику харків'ян була створена справжня футбольна «пожежа», а за підсумком м'яч знайшов на лінії Ярослав Захаревич і на силу вколотив його у лівий кут воріт. Зрівняли рахунок, але як далі? Наша команда продовжила атакувати і вже за п'ять хвилин була нагороджена за зусилля. На 66-й хвилині після навісу в штрафний майданчик на виході невдало зіграв голкіпер господарів, відкинувши м'яч на Вадима Чорного, який розстріляв ворота з близької відстані і вивів свою команду вперед. На куражі підопічні Олександра Кирилюка продовжили проводити свої позиційні атаки. На 68-й хвилині Вадим Чорний вивів Руслана Качура на ударну позицію своїм пасом, але наш капітан не зумів обробити м'яч і пробити як слід. Ближче до 70-й хвилині «Геліос» прийшов в себе та вирішив відповідати своїми атаками. Команди почали більш активно проводити заміни, а вже на 74-й хвилині на ударній позиції опинився Віталій Бойко, але його удар прийшовся точно в руки голкіперу. На 76-й хвилині, після серії заблокованих ударів, Руслан Качур нарешті забиває гол, який став для нашої команди матч третім. Ближче до 80-й хвилині «сонячні» створили непогане тиск на наші ворота. Спочатку сольний прохід Абеленцева, а потім і гол з офсайду. Останні п'ять хвилин «Геліос» продовжив тиск, а так само команди знову обмінялися замінами. На 87-й хвилині Антон Крамар заробив небезпечний штрафний у свої ворота і отримав за це жовту картку. У доданий час «Черкаський Дніпро» не просто добре оборонявся, а ще й атакував. Як підсумок, вольова перемога над однією з найсильніших команд чемпіонату та скорочення відставання у турнірній таблиці від попередньої команди.

ВІДЕОЗАПИС ПОВНОГО МАТЧУ

Наступний матч «Черкаський Дніпро» проведе вже після зимової перерви. 18 березня 2018 року наша команда прийматиме луцьку «Волинь» на домашньому полі.