U19. УФК-Олімпік 3:5 Черкаський Дніпро
Середа, 01 листопада 2017, 18:59
 91B3265B-15E3-4553-ABEC-B71DCD7DC335

Молодіжний склад "річковиків" переграє лідера чемпіонату на виїзді та йде на зимову перерву розділяючи з ним першу сходинку в турнірній таблиці.

Чемпіонат України (U-19). Перша ліга. Сезон - 2017/18. 1-й тур (перенесений матч)
1 листопада 14:00, стадіон «Сонячний», м. Харків

«УФК-Олімпік» (U19) - «Черкаський Дніпро» (U19)  3:5 (1:3)
Голи: 0:1 Лакеєнко (3), 0:2 Короп (27), 0:3 Цокало, 1:3 Арутюнов (38), 2:3 Гацько (46), 2:4 Нікішов (54), 2:5 Цокало (62), 3:5 Гацько (70)

«УФК-Олімпік»: Шапошников, Христинюк, Зосименко, Тєпляков, Птухін, Шкляр (Воловик, 75), Арутюнов, Гацько, Семенов, Петров, Ізюмцев (Горобець, 22)
Головний тренер: Олексій Чобан

«Черкаський Дніпро»
: Марченко, Масоха (Шевченко 67), Педько, Короп, Передерій, Равлик, Лакеєнко, Нікішов, Гарнага (Ткаченко 40), Шаповал, Цокало (Коломоєць 77)
Головний тренер: Анатолій Дейнеко

Попередження: Тєпляков (64), (74) - Шевченко (85), Коломоєць (90+2)
Видалення: немає

Головний арбітр: Дубина Р. (Дніпро)

Перший тайм

Команди стартували спокійно. Підопічні Анатолія Дейнеко з перших секунд продемонстрували чемпіонські амбіції та відкрили рахунок вже на 3-й хвилині. Відзначився Лакеєнко. Після цього команди відвели гру в центр поля та намагалися більше контролювати м'яч. Пів тайму пройшло в щільній боротьбі та обопільних позиційних атаках. На 27-й хвилині Короп після подачі з кутового від Передерія подвоїв перевагу нашої команди, а ще за три хвилини ювелірним ударом "за комірець" голкіперу Кирило Цокало довів рахунок до розгромного. Суперник ввімкнувся в боротьбу та зумів ще до перерви забити один гол. Господарі забили на 38-й хвилині. За дві хвилини Анатолій Дейнеко провів одну заміну, перебудувавши захист. Замість Гарнаги на поле вийшов Ткаченко, а команда перебудувалася з гри в трьох захисників на гру в чотирьох. Перший тайм догравали без загострень. Незважаючи на невелику кількість по-справжньому небезпечних моментів, обидві команди продемонстрували хорошу реалізацію. Практично всі удари в площину воріт  перетворювалися на голи.

Другий тайм

Господарі розпочали другу половину матчу досить агресивно. Відразу ж перейшли в атаку і це дало свої плади. На першій же хвилині другої половини вдалося скоротити відставання до одного м'яча. 2:3. "Дніпряни" відповіли своїми атаками та вже на 54-й хвилині, під час контратаки, обігравши кілька захисників відзначився Нікішов. Команди почали досить агресивно грати один проти одного, що призвело до невеликої сутички на 56-й хвилині, яку вдалося досить швидко заспокоїти. "Черкаський Дніпро" активізувався та пішов вперед. На 62-й хвилині досить гостра атака нашої команди призвела до чергового голу. Після навісу в штрафний майданчик всіх перевисів на дальній штанзі Цокало та оформив дубль, пробивши головою в порожній кут воріт. 2:5. На 64-й хвилині груба гра призвела суперника до "гірчичнику". На 67-й хвилині наша команда провела другу заміну. Замість Масохи на полі з'явився Шевченко. На 70-й хвилина суперник знову скоротив відставання. 3:5. На 77-й хвилині тренерський штаб провів заміну по позиції. Замість Цокало на поле вийшов Коломоєць. На 85-й хвилині Шевченко грубо зіграв у відборі, за що і отримав жовту. Незважаючи на впевнений рахунок на табло, підопічні Дейнеко продовжували атакувати таі спокійно догравали поєдинок. На 90+2 хвилині жовту за затримку часу отримав Коломоєць. Маса голів на виїзді та  перемога над лідером - відмінне завершення першої половини сезону.

Матч став заключним у першому колі, а друге коло чемпіонату відновиться вже навесні 2018 року.