«Черкаський Дніпро» 0-0 «Нафтовик-Укрнафта»
Середа, 11 жовтня 2017, 15:07
DSC_0063

«Черкаський Дніпро» поділив очки з жовто-чорними в черговому домашньому поєдинку чемпіонату України.

Чемпіонат України. Перша ліга. Сезон - 2017/18 рр. 16-й тур
11 жовтня, 14:00, стадіон «Центральний», м.Черкаси

«Черкаський Дніпро» - «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) — 0:0

«Черкаський Дніпро»: Будюк, Чорний, Тарасенко, Бурлін, Смірнов, Ічанський, Бойко (Крамар 77), Кошадзе (Зоря 87), Захаревич, Цокало (Тенжицький 58), Качур
В запасі: Панченко, Сутченко, Драч, Тупчієнко
Головний тренер:
Олександр Кирилюк

«Нафтовик-Укрнафта»: Данкович, Лапін, Корж, Власюк, Білик, Піднебенной, Швець, Кателін, Цюцюра (Антюх 72), Васильченко (Суханов 62), Скакун (Яременко 82)
В запасі: Водоп'ян, Сачко
Головний тренер: Володимир Книш

Попередження: немає
Видалення: немає

Головний арбітр: Дмитро Панчишин (Харків)

Перший тайм

З перших секунд гри активніше заграв "Нафтовик", але ця активність була видима тільки в контролі м'яча. Перші десять хвилин команди провели без загострень біля воріт один одного. Гра продовжувалась в дуже низькому темпі. Команди обмінялися кутовими та позиційними атаками. На 19-й хвилині Віталій Бойко наважився пробити по воротах, але його удар заблокували, а за дві хвилини вже Скакун міг відкривати рахунок в матчі, але впевнено на виході зіграв Орест Будюк, нейтралізувавши загрозу. На 25-й хвилині наважився пробити здалеку Ярослав Захаревич. М'яч після небезпечного удару нашого півзахисника пройшов поруч зі стійкою воріт. Жовто-чорні відповіли серією навісів у наший штрафний майданчик, з якими успішно впоралися захисники та голкіпер. Кількома хвилинами пізніше нерви черкащан полоскотав Швець, пробиваючий кілька разів з далекої відстані. Але на щастя, його удари були дуже неточними. На 35-й хвилині наша команда спробувала провести кілька флангових атак, але оборона "Нафтовика" діяла точно і впевнено у кожному з епізодів. У кінцівці тайму ще більше додали гості, але серія атак і стандарти біля наших воріт не принесли їм ніякого успіху. В роздягальню команди пішли з нулями на табло.

Другий тайм

На початку другої половини знову вперед відразу ж кинулися футболісти з Охтирки. На першій же хвилині Олегу Тарасенко довелося попрацювати і зірвати плани суперника, нейтралізувавши загрозу у своєму штрафному майданчику. Значно активніше почали грати команди, ніж в першому таймі. Обом командам потрібні були очки. "Нафтовик" продовжував тиск. Зароблений штрафний на 49-й хвилині взявся виконувати Скакун і пробив над поперечиною. Позиція була по-справжньому важка. На 52-й хвилині Левану Кошадзе вдалося вирватися на оперативний простір, виконати дуже небезпечний простріл у глибину штрафного майданчика, але там не було кому замикати. Після цього темп трохи впав, команди обмінялися "позиціонками" та почали проводити заміни. На 60-й хвилині Віталій Бойко шикарно розібрався з двома гравцями і віддав вперед на Руслана Качура. Наш капітан вийшов два в два і змушений був приймати рішення в оточенні суперників, але, на жаль, помилився при передачі та втратив м'яч. Відповідна контратака гостей була не менш небезпечною. На дальню передачу виривався Васильченко, а Орест Будюк вирішив випередити його, але невдало прийняв м'яч і залишив суперника одного перед воротами, які на швидкості намагалися закрити захисники. Але в підсумку обидва удари суперника були заблоковані, а ворота врятовані. На 64-й та 66-й хвилинах команди знову обмінялися ударами, але без гостроти. На 70-й хвилині небезпечно пробивав Леван Кошадзе. Але його удар заблокував захисник і перевів "круглого" на кутовий. Далі протягом десяти хвилин "Нафтовик" взяв гру під свій контроль і невгамовно проводив свої атаки. На 81-ій і 82-ій хвилинах двічі пробивали гості, але в обох випадках удари блокувалися, а на 84-й вже повинен був відкривати рахунок Яременко, але вийшовши один на один з Орестом Будюком футболіст не зміг переграти нашого голкіпера. Атаки охтирського клубу тривали ще кілька хвилин, а на останні хвилини матчу і в добавленно час атакували тільки футболісти "Черкаського Дніпра". Серія стандартів, небезпечних ударів і навіть епізод з рукою суперника у штрафному майданчику не змогли допомогти підопічним Олександра Кирилюка відкрити рахунок в цьому матчі. Як підсумок, бій аутсайдерів завершився сухою нічиєю.

pDYJ3yYyb9s lPEyyttORr0 Ibor2sCT7Z8
fFVAoNIqsHk DscH29EU2oU bIhALEc8fhA
aQYda3dZ4i8 A6mxYwEvrew 7y10reApQlM

ПОВНИЙ ФОТОЗВІТ З МАТЧУ

ВІДЕОЗАПИС ПОВНОГО МАТЧУ

Наступний поєдинок «Черкаський Дніпро» проведе 16 жовтня. Підопічні Олександра Кирилюка поїдуть в гості до Сум, де зіграють з одноіменним клубом в рамках 17-го туру Першої ліги. Початок матчу о 14:00.