15 тур. м.Черкаси. Центральний стадіон. 3200 глядачів. +9. Поле – 4. Початок о 15 год.

Арбітри: Д.Бондаренко, В.Саік (обидва – м.Одеса), О.Рєка (Одеська обл.).

Інспектор матчу: В.Шеховцов (м.Донецьк).

«Славутич»: О.Крупниченко, М.Лисоконь, О.Тарасенко, В.Кобзістий, Д.Фаворов, Т.Листопад, М.Сергійчук, Д.Кобіков (О.Шуляк, 76), Є.Гуд – к/к, С.Таран (Д.Кошелюк, 88), Д.Атаманюк (Є.Трандафілов, 53; В.Котов 61). Запасні: А.Лєнчінков, О.Кононихін, М.Грінченко. Тренер: О.Кирилюк.

«Кристал»: Д.Карой, В.Лілик (О.Леонов, 64), А.Масалов, Д.Кузнєцов, А.Сітало (Г.Габісонія, 71), О.Мазуренко (С.Кондратенко, 78), В.Гайдаржі, В.Бакум (А.Барладим, 69), Є.Нікіщенко, Л.Щербина, І.Бездольний. Запасні: Є.Бахуринський, В.Ішмаков. Тренер: Р.Новіков.

Гол: Є.Гуд (28 пен.).

Попередження: М.Лисоконь (15), М.Сергійчук (80) – А.Сітало (58), О.Леонов (75), Д.Кузнєцов (81), А.Масалов (84).

Вилучення: М.Лисоконь (59, повторне попередження).

Звітний матч став п’ятдесятим за піввікову історію суперництва професіональних команд Черкас та Херсона. Мінімальна домашня перемога «Славутича» зрівняла особистий рахунок у битві міст 19:19 (ще 12 матчів завершилися внічию).

Руслан Новіков у якості головного тренера херсонців приїхав на пару днів у рідне місто. У зв’язку з дискваліфікацією Олександра Лобова тренерський штаб черкащан вніс зміни до тактичної схеми команди: роль опорного півзахисника виконував Тимофій Листопад,  натомість Владислав Кобзістий отримав місце в стартовому складі.

Більш як трьохтисячна глядацька аудиторія стала свідком можливо й не видовищного, проте напруженого бойового поєдинку. На полі Центрального стадіону зійшлися два непоступливих суперники.

Маючи на меті обірвати серію з нічиїх, що вже налічувала три поєдинки поспіль, господарі відразу заволоділи ініціативою. Особливо відчутною була перевага в центрі поля. Сигналом до наступальних дій став дальній постріл Дмитра Кобікова поряд з лівою стійкою воріт приїжджої команди.

Гості, які свої зусилля спрямували виключно на гру від оборони, спромоглися на 12-ій хвилині на контратаку: Євген Нікіщенко дальнім навісом знайшов у карному майданчику Ігоря Бездольного, котрий головою скинув м’яча під удар Олексію Мазуренку. Відкрити рахунок у матчі екс-гравцю ФК «Черкаси» завадив своєчасний вихід з воріт Олексія Крупниченка.

Хрестоматійною вийшла атака господарів, що призвела до призначення одинадцятиметрового у ворота «Кристалу». Михайло Лисоконь перехопив м’яч – Тимофій Листопад, обігравшись у «стінку» з Дмитром Кобіковим, перевів напрямок атаки на лівий фланг,  де Євген Гуд  «запустив» у прорив Михайла Сергійчука. Слаломний прохід Михайла, який на своєму шляху позбувся двох захисників, завершився порушенням правил у карному майданчику. Капітан команди, і за сумісництвом штатний пенальтист, Євген Гуд на 28-ій хвилині чітко виконав покарання з «точки».

За п’ять обертів секундної стрілки все той же Гуд мав нагоду подвоїти рахунок. Сергій Таран із Дмитром Кобіковим розіграли корнер, і простріл Дмитра ударом завершував Євген – дзвінкий стук об стійку воріт було чутно, мабуть, і за межами арени стадіону.

Гості відповіли не менш небезпечним моментом біля воріт господарів.  Євген Нікіщенко, мов ніж крізь масло, прослизнув центром захисту черкащан. На щастя, його удар з лінії штрафного виявися трохи вище поперечки.

Останнє слово перед перервою за собою залишили господарі. Небезпечний простріл з флангу Михайла Сергійчука ледь не замкнули Денис Атаманюк та Сергій Таран.

Після перерви команди обмінялися небезпечними дальніми ударами Дениса Атаманюка («Славутич») та Валерія Гайдаржі («Кристал»). У подальшому друга половина матчу проходила в рівній боротьбі, а сприяло цьому вилучення за повторне попередження Михайла Лисоконя на 59-ій хвилині. Тренерський штаб черкащан змушений був замінити нападника Євгена Трандафілова на захисника Вадима Котова.

Незважаючи на чисельну меншість, господарі продовжували тиснути на ворота херсонців. Відзначимо два штрафних удари, з якими вдалося впоратися голкіперу гостей Дмитру Карою: Сергій Таран зі своєї «точки» закручував шкіряну кулю під поперечку, а Тимофій Листопад пробивав низом у праву «шістку». У боргу не залишився й півзахисник  «Кристала» Анатолій Масалов, заставивши дальнім ударом продемонструвати свою майстерність воротарю господарів Олексію Крупниченку.

У заключний відрізок часу Євген Гуд навісив з флангу, а Олексій Шуляк пробив ударом головою прямо в руки голкіпера херсонців. Біля протилежних воріт Сергій Кондратенко з кута карного майданчика не влучив у ворота черкащан.

Олександр Кирилюк, головний тренер:

Вийшла бойова гра – ніхто з суперників не хотів поступитися. На якість гри вплинув поганий стан поля. Я не задоволений діями в матчі окремих моїх підопічних. Буває, що запорукою успіху в футболі стає фарт, так ось сьогодні нам підфартило.