«Десна» Чернігів – «Славутич» Черкаси 1:1 (0:1)
Субота, 15 жовтня 2011, 18:51
desna22

Дата матчу – 15.10.2011

13 тур. м.Чернігів. Стадіон ім.Ю.Гагаріна. 820 глядачів. +7. Поле – 4. Початок о 17 год.

Арбітри: М.Кривоносов (м.Київ), А.Папірович (м.Хмельницький), О.Найко (м.Чернівці).

Інспектор матчу: Ю.Левчук (м.Полтава).

«Десна»: Є.Ширяєв, Д.Анеліков, О.Бриль (А.Кругляк, 78), В.Чуланов, А.Панчук, О.Павелько, Б.Кобець (А.Герасименко, 68), П.Кондратюк – к/к, Д.Скепський, В.Радченко (Р.Ачкурін, 26), Р.Полтавець. Запасні: А.Білошапка, І.Ніконов, М.Боровков, Я.Сердюк. Тренер: О.Деріберін.

«Славутич»: О.Крупниченко, М.Лисоконь, О.Тарасенко, Т.Листопад, Д.Фаворов, О.Лобов, М.Сергійчук (В.Кобзістий 90+4), О.Шуляк (Д.Кошелюк, 73), Є.Гуд – к/к, С.Таран (В.Котов, 86),  Д.Атаманюк (Д.Кобіков, 35).

Запасні: А.Лєнчінков, О.Кононихін, П.Чередніченко. Тренер: О.Кирилюк.

Голи: О.Павелько (72) – М.Сергійчук (1).

Попередження: Р.Полтавець (45+3), О.Бриль (62) – Є.Гуд (25), О.Лобов (45+2), О.Тарасенко (49).

Перемога у звітному матчі для будь-кого з суперників лягла б в «масть» невдачам сумчан (нічия в Южному) та новокаховців (поразка в Тернополі). Гра в Чернігові розпочалася значно пізніше від поєдинків тринадцятого туру, а тому футболісти обох команд, виходячи на поле, вже знали про осічки своїх конкурентів у боротьбі за верхні щабелі турнірної таблиці.

Не встигли вболівальники зайняти свої місця на трибунах, як рахунок у матчі вже було відкрито. Перша ж атака завершилася результативно: Сергій Таран вирізав точну передачу на Сергійчука, і Михайло, залишений без опіки захисників «Десни», майстерно переправив шкіряну кулю у дальній кут воріт.

Намагання господарів поля швидко відігратися розбилися об організований захист черкащан. Перший небезпечний момент біля воріт приїжджої команди відбувся лише на 28-ій хвилині.  Петро Кондратюк, прийнявши м’яча на груди, з розвороту пробив у руки голкіпера «Славутича» Олексія Крупниченка.

Після свистка на перерву трапився прикрий інцидент: Роман Полтавець підступно вдарив ззаду по ногах Михайла Лисоконя. Арбітр матчу, який не бачив моменту порушення, обмежився лише жовтою карткою.

Після перерви черкащанам вдавалися гострі контратаки, які господарі гасили ціною порушень правил. За «Десну», пробиваючи в падінні головою, міг відзначитися Кобець, а за «Славутич» – Денис Кобіков, прикладаючись до м’яча з розвороту. Свій «міжусобійчик»  влаштували і фанати, які організували файєр-шоу (впевнена перемога за черкаськими ultras).

З середини другого тайму стає відчутною перевага черкащан, проте малюнок гри зламав епізод на 72-ій хвилині. З потужним ударом Ачкуріна голкіпер «Славутича» впорався, але захисники проґавили Олексія Павелька, який з кута воротарського майданчика без шансів для Крупниченка влучив в дальній кут воріт.

У кінцівці матчу шальки терезів могли схилитися як в один бік, так і в інший. На удар Кругляка гості відповіли пострілом Сергія Тарана, який з кута штрафного ледь не влучив у дальню дев’ятку воріт.

У підсумку маємо бойову нічию, яка дозволила піднятися на одне місце в турнірній таблиці. Найголовніше ж враження від матчу – високий рівень гри, продемонстрований гравцями «Славутича».

Для любителів статистики відзначимо, що в першому колі наша команда не поступилася на виїзді в матчах жодному лідеру групи, зігравши в результативні нічиї – у Головківці і Чернігові по 1:1 та в Новій Каховці 2:2.

Олександр Кирилюк, головний тренер:

Гра була не видовищною – на кону стояв результат. Матч за напругою носив кубковий характер. Обидві команди знаходяться у верхній частині турнірної таблиці, і для них у цьому поєдинку був дуже важливим підсумковий результат. Для нашої команди підсумок зустрічі  я вважаю нормальним.