В Білозір'ї стартував Кубок України з футзалу серед юнаків (U-11)
Вівторок, 28 листопада 2017, 10:13
_DSC0223

27 листопада, в Білозірській академії футболу для дітей та юнацтва стартував Кубок України з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н (U-11). 

На урочистому відкритті змагань були присутні: президент Корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об'єднання «ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул, президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров, сільський голова Білозір'я Володимир Міцук, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Коверський та голова Білозірської академії футболу Юрій Колеснік


_DSC0214

_DSC0209

Повний список учасників:
ФСК «Іллічівець» м.Чорноморськ, (Одеська обл.) 
ДЮСШ №4, м.Рівне
«Надія Прикарпаття», м.Івано-Франківськ
ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1, м.Черкаси
ДЮСШ м.Ватутіне, (Черкаська обл.)
ФК «ІнБев Junior», м.Житомир
«Явір-Олімп», м.Сміла, (Черкаська обл.)
СДЮШОР №2, м.Кропивницький
ФШМ ФК «Явір», м.Черкаси
ДЮСШ м.Вугледар, (Донецька обл.)
«Лідер» м.Кобеляки, (Полтавська обл.)
ДЮСШ «Дніпро-80», м.Черкаси
ДСТ «Колос»-«Фортуна», м.Христинівка, (Черкаська обл.)
Академія «Черкаський Дніпро-Зоря», с.Білозір’я (Черкаська обл.)
«Шторм», м.Запоріжжя
ДЮСШ «Марріон», м.Одеса

_DSC0240

Команди були розподілені на чотири групи по чотири команди. У рамках групового етапу їм належить зіграти по три матчі, за результатами яких дві кращі команди з кожної групи отримають перепустку у фінальну частину турніру. (плей-оф)

Група «А»
27.11 (понеділок)
11.45 ДЮСШ №4 – «Шторм» 5-1
16.30 ДЮСШ «Дніпро-80» – СДЮШОР №2 1-7
19.00 «Шторм» – ДЮСШ «Дніпро-80» 1-1
28.11 (вівторок)
08.45 СДЮШОР №2 – ДЮСШ №4 1-0
13.15 ДЮСШ «Дніпро-80» – ДЮСШ №4 0-4
14.00 «Шторм» – СДЮШОР №2 2-8

Група «Б»
27.11 (понеділок)

12.30 «Лідер» – ФСК «Іллічівець» 1-5
13.15 ФК «ІнБев Junior» – «Явір-Олімп» 0-3
18.15 ФСК «Іллічівець» – ФК «ІнБев Junior» 3-0
28.11 (вівторок)
09.45
«Явір-Олімп» – «Лідер» 7-0
14.45 «Лідер» – ФК «ІнБев Junior» 0-2
15.30 «Явір-Олімп» – ФСК «Іллічівець» 3-2

Група «В»
27.11 (понеділок)
14.00
«Надія Прикарпаття» – ДЮСШ м. Ватутіне 7-0
15.00
ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1 – ДЮСШ м. Вугледар 1-4
28.11 (вівторок)
10.15
ДЮСШ м.Ватутіне – ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1 5-1
11.00 ДЮСШ м.Вугледар – «Надія Прикарпаття» 0-12
16.15 ДЮСШ м.Ватутіне – ДЮСШ м. Вугледар 7-1
17.00 ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1 – «Надія Прикарпаття» 1-6

Група «Г»
27.11 (понеділок)
15.45
ДЮСШ «Марріон» – ФШМ ФК «Явір» 1-1
17.15
Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» – ДСТ «Колос»-«Фортуна» 1-9
28.11 (вівторок)
11.45
ДСТ «Колос»-«Фортуна» – ДЮСШ «Марріон» 0-3
12.30 ФШМ ФК «Явір» – Академія «Черкаський Дніпро-Зоря»  3-0
17.45 ДЮСШ «Марріон» – Академія «Черкаський Дніпро-Зоря»  6-2
18.30 ДСТ «Колос»-«Фортуна» – ФШМ ФК «Явір» 0-3

В плей-оф команди стартують зі стадії 1/4 фіналу та протягом ігрового дня визначать фіналістів турніру.

29.11 (середа)
«стикові матчі»

08.00
«Шторм» – Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» 3-1
08.45 ДСТ «Колос»-«Фортуна» – ДЮСШ «Дніпро-80» 2-1
09.30 ФК «ІнБев Junior» – ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1  0-0, пен. 3-2
10.15 ДЮСШ м. Вугледар – «Лідер» 0-4
1/4 фіналу
11.00 СДЮШОР №2 – ФШМ ФК «Явір» 3-0
11.45 ДЮСШ «Марріон» – ДЮСШ №4 1-5
12.30 «Явір-Олімп» – ДЮСШ м.Ватутіне 0-2
13.15 «Надія Прикарпаття» – ФСК «Іллічівець» 8-1

«стикові матчі»
13-16 місце: Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» – ДЮСШ м.Вугледар 1-4
13-16 місце: ДЮСШ «Дніпро-80» – ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1 2-5
9-12 місце: «Шторм» – «Лідер» 2-5
9-12 місце: ДСТ «Колос»-«Фортуна» – ФК «ІнБев Junior» 0-1
5-8 місце: ФШМ ФК «Явір» – ФСК «Іллічівець» 2-3
5-8 місце: ДЮСШ «Марріон» – «Явір-Олімп» 0-2
І півфінал
СДЮШОР №2 – «Надія Прикарпаття» 1-5
ІІ півфінал
ДЮСШ №4 – ДЮСШ м. Ватутіне 5-1

Останній день турніру буде найцікавішим і вирішальним для більшості команд. Переможені битимуться за можливість отримати більш високу сходинку в підсумковому заліку, а також буде визначений переможець турніру. Варто відзначити, що всі команди, незалежно від зайнятого місця, отримають заохочувальні призи.

30.11 (четвер)
08.00
Гра за 11 місце: «Шторм» – ДСТ «Колос»-«Фортуна»
08.45
Гра за 9 місце: «Лідер» – ФК «ІнБев Junior»
09.30 Гра за 7 місце: ФШМ ФК «Явір» – ДЮСШ «Марріон»
10.15 Гра за 5 місце: ФСК «Іллічівець» – «Явір-Олімп»
11.00 Малий фінал: СДЮШОР №2 – ДЮСШ м. Ватутіне
12.00 Фінал «Надія Прикарпаття» – ДЮСШ №4
13-00 Урочисте нагородження та закриття змагань


ВЕЛИКИЙ ФОТОЗВІТ З ВІДКРИТТЯ ЗАХОДУ МОЖНО ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

 
 - .