Ілля Давиденко: «Пов'язую своє життя з футболом»
Середа, 07 грудня 2016, 09:10
111lmWJ7TXfxOU

Атакувальний півзахисник «Черкаського Дніпра» (U-19) Ілля Давиденко розповів про свої амбіції та білосніжну зачіску.

 

– Ілля, як тобі підсумок першого кола Чемпіонату України?

– Та як, ми дуже впевнено йшли протягом усього кола. Бували деякі складності, наприклад: моральна втома, якісь погодні фактори, що недозволили в певних матчах розкрити потенціал на сто відсотків. Але ми з усім впоралися і як результат є лідерами своєї групи.

 

– Яку оцінку поставиш рівню команд, що виступають із вами в одній групі? Є розмови, що ви жодного разу не програли, тому що вам протистоять набагато слабші колективи.

– Слабких команд немає! Усі вони дуже хороші, просто у нас дисциплінована і злагоджена команда. Ми дуже заряджені на перемогу і маємо всі шанси перемагати в цьому чемпіонаті.

 

– Ти здивував усіх своєю білосніжною зачіскою. Це наслідування Ярмоленко і Мессі чи ти переслідував інші цілі зміною іміджу?

– Я вирішив щось змінити в собі і розпочав із зачіски. Ніяким чином не копіюю ні Мессі, ні Ярмоленко.

 

– Знаємо, що у тебя дуже багато бажання проявити себе. Наскільки ти реалізував себе цього сезону?

– Справді, бажання проявити себе у мене дуже багато. Я пов'язую своє життя з футболом і хочу досягати поставлених цілей. У першому колі виступив не дуже добре, але попереду ще друга половина чемпіонату. Буду виправлятися. Все ще попереду.

 

– Чи не шукають хлопці нових команд вищих у класі після такого вдалого виступу?

– Я цього не знаю, поки що всі залишаються в команді. Я думаю, якщо хтось кудись і збирається, ви про це дізнаєтеся першими.


lmWJ7TXfxOU

 

Друге коло Чемпіонату України "Черкаський Дніпро" (U-19) розпочне навесні 2017 року.

 
 - .