Молодіжка «Черкаського Дніпра» завершила рік черговою перемогою
Вівторок, 22 листопада 2016, 19:36
2349082390457_6

«Черкаський Дніпро» (U-19) – «Барса» Суми (U-19)  3:1 (1:1)

Голи: Тенжицький (6), Авер'янов (59, пен.), Давиденко (85) – Фадєєв (41).

Молодіжка «Черкаського Дніпра» здобула перемогу в останньому у поточному році матчі Чемпіонату України U-19 серед команд першої ліги. Останнім битим опонентом у цьому році стала сумська «Барса» – 3:1.

Дуже допоміг дніпрянам швидкий гол, яким вони відзначилися вже на шостій хвилині. Передерій скористався помилкою голкіпера на виході, прострілив на Тенжицького і той в підкаті забив 1:0. Однак, за рівної гри, «Барса» перед перервою встановила паритет. Сумська команда організувала флангову атаку, а під час доведення її до логічного завершення, лідери чемпіонату припустилися в обороні ланцюга помилок, які призвели до взяття воріт Марченко 1:1.

2349082390457_2

У другому таймі теж важко визначити когось фаворитом. «Барса» мала свіжіший вигляд, але не втілила його в забиті голи. Натомість добре використала свої шанси атакувальна ланка підопічних Дейнеки: Шиман заробив пенальті, який чітко виконав Авер'янов, а Давиденко замкнув пас на порожні ворота від Нікішова. Арандат-сальто у виконанні останнього автора м'яча стало окрасою всього першого кола черкасців у Чемпіонаті України. Перемога 3:1 і «Черкаський Дніпро» йде на зимову перерву на вершині турнірної таблиці.