DSC_062609112016_5

«Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) – «Черкаський Дніпро» (U-19) 0:4

«Черкаський Дніпро»: Марченко (Удод, 90+2), Шведенко, Стрикаль (Мамсименко, 87), Нікітенко, Орел, Бойко (Маслов, 85), Авер'янов, Передерій (Шиман, 79), Чорний, Давиденко (Нікішов, 54), Тенжицький (Коломоєць, 87). Тренер: А.Дейнеко.

Голи: Орел (53), Авер'янов (62 пен.), Нікішов (83, 90+1).

Молодіжка «Черкаського Дніпра» продовжує впевнено рухатися на лідерській позиції Чемпіонату України (U-19) серед команд першої ліги. У передостанньому турі першого кола черкащани на виїзді розібралися з кропивницьким «Олімпік-СДЮСШОР-2». Долю результату визначила друга сорокап'ятихвилинка, у якій дніпряни і забили всі свої голи.

А початок гри команди розпочали важко. Жахливе слизьке від дощу поле, яке позабивало підошви бутс, перетворило половину ігрових епізодів на фігурне катання. У першому таймі команди на двох створили обмаль моментів: у складі гостей двічі суттєво потурбував голкіпера Чорний, а «Олімпік» запам'ятався фланговою атакою з подальшою подачею на голову одного з нападників, який вдало підставив голову, але Марченко в падінні «виплюнув» руками м'яч з лінії воріт.

DSC_062609112016_8

У другому таймі «Черкаський Дніпро» окреслив свої пріорітети більш чітко. Анатолій Дейнеко в чоловічому тоні пояснив хлопцям, що вони мають робити і після перерви на полі залишилася одна команда. Дніпряни миттєво «обліпили» карний майданчик кропивничан і вже за 8 хвилин домоглися свого: Давиденко з правого флангу чітко викотив пас на хід Орлу і той, відірвавшись від захисників, тонко покотив м'яч повз воротаря – 0:1.

Із цього моменту «Олімпік» вже не виходив за межі власної половини. За хвилину після голу, Нікітенко ударом головою поцілив у стійку, а ще через деякий час «Дніпро» забило вдруге. Бойко збили в штрафному майданчику, а Авер'янов реалізував 11-тиметровий – 0:2.

DSC_062609112016_1

Черкаська команда поступово почала входити в кураж і тепер фігурним катанням займалися лише господарі поля. «Білі» відчули газон, що дозволило їм розкачувати опонентів і вриватися у вільні зони. Завдяки звільненому простору зіграла заміна від Дейнеки – Нікішов вийшов у другому таймі і оформив дубль, двічі опиняючись без опіки перед воротами.

У підсумку 0:4 на користь «Черкаського Дніпра», якому залишається зіграти один матч у цьому році. Він відбудеться наступної середи проти сумської «Барси» в с.Білозір'я.