Клубні новини
"Черкаський Дніпро" розгромив "Спартак"
Субота, 02 червня 2018, 20:25
Spartak-zorya-cherkas-ky-j-dnipro-15 


В шостому турі Чемпіонату Черкаської області серед команд вищої ліги другий склад "Черкаського Дніпра" здобув в домашньому матчі в Білозір'ї розгромну перемогу над аутсайдером змагання золотоніським "Спартаком". Сім "сухих" м'ячів в свій актив записали господарі поля. У "дніпрян" відзначилися - Артем Масоха, Андрій Педько, Вадим Тенжицький, Артем Ткач, Станіслав Нікішов. "Дубль" на рахунку Віталія Коломойця.

Результати туру:


"Златокрай-2017" 1:4  "Росава-Наша Ряба"
"Олімп" 1:1 ФК "Колос"
СК "Ніка" 1:8  "ЛНЗ-Лебедин"
ФК"Черкаський Дніпро-2" 7:0 ФК"Спартак"
"Альтаїр" перенесено ФК "УТК"
СК "Базис" 4:2  ФК "Авангард"

 
Турнір присвячений Міжнародному дню захисту дітей
Четвер, 31 травня 2018, 20:51

65ae5f02870b77a274705a8f9a06ab5b_XL

Спортивна база Сільської академії футбола в Білозір'ї з 29 по 31 травня приймала учасників футбольного турніру серед юнаків 2009/2010 р.н., присвяченого Міжнародному дню захисту дітей. Переможцями змагання стали юні футболісти команди "Фортуна" з Христинівки. Вони випередили своїх основних конкурентів за почесні трофеї західу - черкаські команди"СДЮСШОР - Чайка" та "ДЮСШ-80", які посіли, відповідно,  2 та 3 місця. 

 
Чемпіонат України 2017/2018. Перша ліга. Підсумки.
Понеділок, 28 травня 2018, 09:38

 


Турнірна таблиця І В Н П М О
1 Арсенал-Київ 34 23 6 5 59-23 75
2 ФК Полтава 34 23 3 8 56-26 72
3 Десна Чернигів 34 22 5 7 71-25 71
4 Ингулець Петрово 34 21 6 7 46-20 69
5 Колос Ковалівка 34 19 4 11 39-30 61
6 Авангард Краматорськ 34 15 7 12 44-42 52
7 Рух Винники 34 14 9 11 39-30 51
8 Гірняк-Спорт Горішні Плавні 34 16 2 16 30-40 50
9 Геліос Харьків 34 14 4 16 35-46 46
10 МФК Миколаїв 34 12 8 14 39-50 44
11 Балкани Зоря 34 9 13 12 30-35 40
12 ПФК Суми 33 11 6 16 27-37 39
13 Волинь Луцьк 34 11 3 20 31-44 36
14 Оболонь-Бровар Київ 34 9 8 17 24-37 35
15 Нафтавик-Укрнафта Охтирка 34 8 9 17 27-42 33
16 Кремінь Кременчуг 34 9 5 20 25-54 32
17 Черкаський Дніпро Черкаси 33 8 4 21 27-47 28
18 Жемчужина Одеса 34 7 6 21 33-54 27

Турнірна таблиця. Домашні матчі. І В Н П М О
1 Арсенал 17 14 2 1 31-8 44
2 ФК Полтава 17 13 2 2 33-9 41
3 Ингулець 17 13 2 2 28-6 41
4 Десна 17 11 3 3 41-14 36
5 Авангард 17 11 3 3 26-15 36
6 Рух  17 10 3 4 23-13 33
7 Колос 17 10 3 4 20-12 33
8 МФК Миколаев 17 9 4 4 25-21 31
9 Волынь 17 9 2 6 21-16 29
10 Геліос 17 7 2 8 19-21 23
11 Нафтовик-Укрнафта 17 6 4 7 15-18 22
12 Гірняк-Спорт 17 7 1 9 13-21 22
13 Черкаський Дніпро 16 6 3 7 16-20 21
14 Балкани 17 4 8 5 16-15 20
15 Кремінь 17 5 4 8 13-22 19
16 ПФК Суми 17 5 3 9 12-21 18
17 Оболонь-Бровар 17 5 2 10 14-25 17
18 Жемчужина 17 4 3 10 17-22 15

Турнірна таблиця.Виїзні матчі. И В Н П З-П О
1 Десна 17 11 2 4 30-11 35
2 Арсенал 17 9 4 4 28-15 31
3 ФК Полтава 17 10 1 6 23-17 31
4 Ингулець 17 8 4 5 18-14 28
5 Колос 17 9 1 7 19-18 28
6 Гірняк-Спорт 17 9 1 7 17-19 28
7 Геліос 17 7 2 8 16-25 23
8 ПФК Суми 16 6 3 7 15-16 21
9 Балкани 17 5 5 7 14-20 20
10 Рух 17 4 6 7 16-17 18
11 Оболонь-Бровар 17 4 6 7 10-12 18
12 Авангард 17 4 4 9 18-27 16
13 МФК Миколаїв 17 3 4 10 14-29 13
14 Кремінь 17 4 1 12 12-32 13
15 Жемчужина 17 3 3 11 16-32 12
16 Нефтовик-Укрнафта 17 2 5 10 12-24 11
17 Черкаський Дніпро 17 2 1 14 11-27 7
18 Волынь 17 2 1 14 10-28 7

Відвідуваність команд

M Команда Середня Вдома На виїзді Найбільша
1 Десна"Десна" 1466 2129 802 4836
2 Балкани"Балкани" 1219 1582 856 2402
3 Волинь"Волинь" 1053 1235 870 3000
4 Рух"Рух" 999 1272 725 3000
5 Кремінь"Кремінь" 982 1085 879 2100
6 Авангард"Авангард" 952 1299 606 2380
7 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта" 896 818 974 3000
8 Арсенал"Арсенал" 864 468 1260 4836
9 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар" 850 887 813 2300
10 Полтава"Полтава" 814 718 910 2300
11 Інгулець"Інгулець" 782 744 820 1700
12 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 769 612 926 2100
13 Колос"Колос" 765 526 1004 3000
14 Геліос"Геліос" 750 512 987 4473
15 Суми"Суми" 722 563 881 2500
16 dnipro_10"Черкаський Дніпро" 708 582 835 2988
17 Миколаїв"Миколаїв" 696 438 954 3188
18 Жемчужина"Жемчужина" 648 464 831 2618

Участь гравців "Черкаського Дніпра" в Чемпіонаті України 2017/2018

п/п

Гравець

Ігрова позиція

Ігри

Хвилини

Голи

Попередження

Вилучення

1

Є. Панченко

воротар

4

360

 - 9

 

 

2

О. Будюк

воротар

30

2700

 - 38

3

 

3

А. Бурлін

захисник

21

1863

 

5

 

4

Д. Шведенко

захисник

7

582

 

2

 

5

В. Тимофієнко

півзахисник

12

627

 

1

 

6

О. Тарасенко

захисник

31

2790

5

7

 

7

Д. Шурубура

захисник

12

792

 

1

 

8

Г. Резесідзе

захисник

22

1676

 

4

 

9

Є. Смірнов

захисник

27

2014

 

6

1

10

Л. Кошадзе

півзахисник

29

1825

4

3

 

11

В. Бойко

півзахисник

25

1118

 

5

 

12

В. Чорний

півзахисник

25

975

2

1

 

13

Я. Захаревич

півзахисник

25

1941

3

2

1

14

А. Євдокімов

півзахисник

21

1031

 

6

 

15

А. Сторчоус

півзахисник

24

1889

1

2

 

16

Д. Проневич

півзахисник

26

2245

 

9

 

17

Д. Кошелюк

півзахисник

29

2308

 

8

1

18

А. Крамар

півзахисник

24

1917

2

2

 

19

Р. Локтіонов

нападник

12

1051

6

 

 

20

Р. Качур

нападник

33

2100

3

4

 

21

В. Тенжицький

нападник

13

358

 

1

 

22

К. Цокало

нападник

3

77

 

 

 

24

М. Зеленевич

півзахисник

12

815

2

1

 

25

О. Колос

півзахисник

14

575

1

1

 

 
На шляху до фіналу
Неділя, 27 травня 2018, 05:56
d797a585213ebf4a5a3111bfef14c568 


Отже, 23 травня молодіжний склад "Черкаського Дніпра", здобувши перемогу над харківським "Геліосом" у домашньому поєдинку (1:0, гол на свій рахунок записав Станіслав Нікішов), забезпечив собі місце у фінальному турнірі Першості України (U-19). Суперниками черкащан у вирішальних матчах змагання стали переможці першої та другої груп - відповідно це, господарь фінальної частини, чернівецька "Буковина", та київський "Оболонь-Бровар".
Четвертий учасник визначиться в окремому турнірі серед команд, які посіли другі місця в групах на попередньому етапі Першості. Таким чином, останню путівку до Чернівців між собою розіграють луцька "Волинь", ковалівський "Колос" та харківський "УФК-Олімпік".
За жеребом в першому матчі між собою зустрінуться сьогодні, 27 травня, в Харкові "УФК-Олімпік" та луцька "Волинь". 31 травня в Київі харків'янам будуть протистояти однолітки з "Колосу", а осточний розподіл місць визначиться 3 червня в Луцьку, де ковалівські футболісти проведуть гру з "волинянами".
Нагадаємо, що фінальний турнір пройде в Чернівцях 10-11 червня.

 
Чемпіонат Черкаської області 2018. Вища ліга.
Субота, 26 травня 2018, 19:06
1494443268_fin 
Чемпіонат Черкаської області 2018. Вища ліга

Становище команд після 5-ти турів змагання.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
І В Н П М О
1
ФК "УТК" (Уманський р-н)
            4:0   6:0 5:0   5:1 4 4 0 0 20-1 12
                     
2
"Златокрай-2017" (Золотоніський р-н)
      3:1 1:1     5:0 7:0   2:2   5 3 2 0 18-4 11
                     
3
"ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин)
          2:0       2:0 1:1 4:0 4 3 1 0 9-1 10
                     
4
"Альтаїр" (Драбів)
  1:3       0:0   2:0     1:0 5:1 5 3 1 1 9-4 10
                     
5
СК "Базис" (Кочубіївка)
  1:1       2:1   0:1 6:0   1:1   5 2 2 1 10-4 8
                     
6
"Росава-Наша Ряба" (Степанці)
    0:2 0:0 1:2   3:1     6:0     5 2 1 2 10-5 7
                     
7
ФК "Черкаський Дніпро-2" (Білозір'я)
0:4         1:3   0:0     3:0 2:1 5 2 1 2 6-8 7
                     
8
"Олімп" (Кам'янка)
  0:5   0:2 1:0   0:0   3:2       5 2 1 2 4-9 7
                     
9
СК "Ніка" (Родниківка)
0:6 0:7     0:6     2:3   1:0     5 1 0 4 3-22 3
                     
10
ФК "Спартак" (Золотоноша)
0:5   0:2     0:6     0:1     2:1 5 1 0 4 2-15 3
                     
11
ФК "Колос" (Чорнобай)
  2:2 1:1 0:1 1:1   0:3           5 0 3 2 4-8 3
                     
12
ФК "Авангард" (Монастирище)
1:5   0:4 1:5     1:2     1:2     5 0 0 5 4-18 0
                     



 
Першість України U-19. Підсумкове становище команд
Четвер, 24 травня 2018, 10:57

ДЮФЛ -19


Тур 14


23-05-2018



Черкаський Дніпро Черкаси 1:0 Геліос Харків



Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький 2:6 ФК Маолдіс Дніпро



СК Дніпро-1 Дніпро 0:3 ФК Нікополь-Обрій Нікополь



УФК-Олімпік Харків 3:0 Барса Суми


Підсумкове становище команд

Група 1


 
Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
1. Буковина Чернівці1814134370-22
2. Волинь Луцьк1814044269-22
3. МФА Мукачево1811253545-25
4. ФК Опір Львів189182833-42
5. ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ189092733-34
6. ДЮСШ Тернопіль187292335-28
7. Ніка І.-Франківськ1871102230-31
8. Рух Винники Львівська1862102026-50
9. Гірник Новояворівськ1852111724-59
10. ФК Бережани-ДЮСШ Бережани182115724-76
Група 2
Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
1. Оболонь Бровар Київ1814314544-18
2. Колос Ковалівка1813053942-15
3. ДЮСШ-15 Київ1811343654-24
4. Чайка Вишгород189453132-24
5. ФК Любомир смт. Ставище188462831-19
6. АРЗ Біла Церква1871102236-51
7. Поділля Хмельницький1852111731-57
8. Локомотив Київ1844101621-37
9. ДЮФК Атлетик Одеса1841131321-41
10. Полісся Житомир181611912-38
Група 3
Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
1. Черкаський Дніпро Черкаси1410133132-13
2. УФК-Олімпік Харків149142836-21
3. ФК Маолдіс Дніпро148332730-16
4. Геліос Харків148242632-16
5. ФК Нікополь-Обрій Нікополь146171918-26
6. Барса Суми145451920-18
7. СК Дніпро-1 Дніпро141211511-40
8. Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький141211522-51
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Наступна > Кінець >>

Сторінка 38 з 52
���� - �������. ������� ������