Майборода, Тарасенко, Медведь та Бойко у символічній збірній другого півріччя!
Четвер, 30 травня 2019, 15:17

Sport Arena – про відрізок квітня-травня у сезоні 2018/2019 Другої ліги.

В українському футболі є кілька речей, які відрізняють його від інших чемпіонатів Європи. Одна з них – це ламаний календар і затяжна зимова пауза, які розділяють наш сезон на дві абсолютно несхожі половинки. І часто команди навесні не впізнати порівняно з осінню, а те, що відбувається в другій частині чемпіонату, може повністю змінити положення команд.

 зб 

«Прогрес весни» в північно-західній групі – це Черкащина-Академія, яка стала найкращою навесні, до останнього туру утримувала перше місце і в підсумку піднялася з зимового 5 місця на друге. І вийшла в плей-офф

Воротар – Олексій Майборода (Черкащина-Академія)

10 матчів, 5 «сухих», 7 пропущених м’ячів

Досить надійна гра, мінімальне число помилок (вони були, але висновки робилися правильні), всього один пропущений м’яч на 127 хвилин за статистикою – Майборода приходив у команду, яка відставала від лідерів і взимку відпустила основного воротаря в Першу лігу, але зумів справедливо посісти в ній пост №1.

Центральний захисник – Олег Тарасенко (Черкащина-Академія)

9 матчів, 4 голи

Тарасенко багато років є лідером захисної ланки черкаського клубу – зі Славутичем свого часу гучно заявив про себе в Другій лізі та доходив до півфіналу Кубка України, із Черкаським Дніпром виступав у Першій лізі, з Черкащиною прагне туди повернутися. Для оборони «академіків», де вистачає молодих гравців, Олег – лідер та ключовий гравець. А ще він здорово підключається на стандарти, забиває чи не найбільше за всіх колег по амплуа в ПФЛ і цього сезону відзначився голом з центру поля.

Центральний півзахисник – Олександр Медведь (Черкащина-Академія)

10 матчів, 7 голів, 1 асист

22-річний півзахисник прибув взимку із ПФК Суми і виявився одним із найуспішніших трансферів дивізіону. Медведь виділяється добре поставленим ударом, а також здорово комбінує з Бойком та іншими товаришами по групі атаки, завдяки чому і сам забиває чимало, і бере участь у результативних комбінаціях.

Нападник – Віталій Бойко (Черкащина-Академія)

10 матчів, 7 голів, 3 асисти

21-річний гравець – «родом» із тієї черкаської команди, яка свого часу виграла першість ДЮФЛУ і майже повним складом перейшла в дорослий футбол. Але якраз Бойко розкрився найкраще. Причому, якщо восени більше грав атакувального хавбека, то навесні, після відходу в Кремінь Локтіонова, став основним нападником. Зіграв різностороннє – багато забивав, брав участь у комбінаційній грі, виконував стандарти.

 

 Джерело.

 

 

 

 

 

 
���� - �������. ������� ������