"Черкащина-Академія" перемагає "Калуш" у останній домашній грі сезону
Неділя, 19 травня 2019, 20:35

DSC_1083

Черкащина-Академія: Майборода, Домальчук, Тарасенко, Бурлін, Кошелюк, Тимофієнко (Кошадзе), Медведь (Задорожнюк), Цибульник, Чорний, Зеленевич (Тенжицький)

Голи: Тарасенко (30,90), Медведь (50,92)

Останню домашню гру у сезоні  черкащани розпочали активно. Перший гострий момент вони створили вже на 4 хвилині. Цибульник пробивав з метрів 35-ти, але удар виявився заслабким. За кілька хвилин Кошелюк робить подачу на Зеленевича, той скидує на Медведя, але Олександр пробив вище воріт. На 9 хвилині академіки заробили перший небезпечний стандарт, але Бойко, який виконував його влучив у стінку. Загалом, першу половину тайму наша команда активно пресингувала та намагалась забити. Академіки створили низку гострих моментів, проте забити їм не вдалось.  Суперник черкащан – «Калуш» за перші 20 хвилин не створив ні одного гострого момента. Перший небезпечний момент гості створили на 28 хвилині Роман Лебедь пробивав по воротах, проте  Майборода фіксує м’яч. На 30 хвилині, академіки заробили черговий штрафний. Після подачі від Бойка, Тарасенко виграє боротьбу на 2 поверсі та головою переправляє м’яч у сітку. Та вже за 10 хвилин гості відігрується.  Данило Книш з лету б’є та та потрапляє у дальню 9-ку. На перерву команди йдуть з рахунком 1:1.

 

На другий тайм обидві команди були налаштовані рішуче. На початку тайму після подачі Тимофієнка, Кошелюк пробиває по воротах, але м’яч пролітає поруч зі стійкою.  На 50 хвилині Олександр Медведь виводить свою команду вперед – 2:1. Після цього голу гості пішли в атаку, намагаючись зрівняти рахунок, проте усі їх намагання виявились марними. У другій частині тайму академіки взяли ініціативу в свої руки. На 67 хвилині, Тимофієнко завдає потужного удару, та м’яч потрапляє у руки голкіперу. Олександр Кирилюк проводить кілька замін. Замість Тимофієнка на полі з’являється Кошадзе, а замість Зеленевича – Тенжицький. На останній хвилині основного часу Олег Тарасенко оформлює дубль – 3:1. А ще за дві хвилини другий гол забиває Олександр Медведь і встановлює остаточний рахунок у матчі – 4:1. Академіки, вітаємо з перемогою!

 

Дякуємо за підтримку!

 

 
���� - �������. ������� ������