"Черкащина-Академія" вдома розгромила "Чайку"
Середа, 15 травня 2019, 20:12

DSC_1003

«Черкащина-Академія»:
Майборода (Марченко, 80), Домальчук, Тарасенко, Бурлін, Чорний, Цибульник (Кошадзе), Медведь (Тищенко, 68), Клошелюк, Тимофієнко (Зеленевич, 68), Сторчоус (Тенжицький, 58), Бойко

Голи: Сторчоус, 45; Медведь, 61; Бойко 65, 67.

До цього дня академікам не вдавалося переграти коману спортивного клубу «Чайка». У першому колі команди зіграли внічию, а у другому команда майстрів «Черкащина-Академія» мінімально поступтилась київській команді. Цього ж разу черкащани змогли взяти реванш та розгромили «Чайку» з рахунком 4-1.

Академіки розпочали перший тайм активніше. На 5 хвилині після фолу на Сторчоусі академіки заробили штрафний неподалік карного майданчику. Бойко виконував удар, проте м’яч пройшов поруч зі стійкою. За кілька хвилин флангом Тимофієнко увірвався до карного майданчику, він робить навіс, Бойко  завдає удару головою, але м’яч потрапляє у руки до воротаря. На 15 рахунок відкрити рахунок могла «Чайка». Після навісу одного з гравців з центра поля, Сухенко гостро пробивав головою, проте м’яч пролетів у декількох сантиметрів від штанги. До середини тайму гра вирівнялась обидві команди мали гарні можливості відзначитися. Спритнішою все ж виявивилась наша команда, на 45 хвилині рахунок у матчі відкрив Сторчоус. На перерву команди пішли з рахунком 1:0.

 

На другий тайм наша команда вийшла налаштовано рішучіше. Доказом тому стала низка небезпечних моментів біля воріт гостей. На 50 хвилині, Чорний розібрався з кількома захисниками, увірвався до штрафного «Чайки» та завдавав гострого удару. М’яч летів під перекладину, та кіпер гостей зумів перевести його на кутовий. На 58 хвилині Олександр Кирилюк робить першу заміну. Досвідченого Сторчоуса змінює молодий нападник Вадим Тенжицький. На 61 хвилині Олександр Медведь після прострілу Кошелюка потужним ударом відправляє м’яч у сітку. Не встигли гості оговтатись, як на 65 хвилині після подачі Кошелюка, Бойко головою переправляє м’яч у ворота – 3:0. Ще за 2 хвилини Бойко оформлює дубль і робить рахунок у матчі 4-0 . Наша команда повністю перегравала «Чайку»у другому таймі. Олександр Кирилюк змінює воротаря і на останні 10 хвилин випускає Марченка. На першій доданій хвилині «Чайка» реалізує чи не єдиний момент у другому таймі та встановлює остаточний рахунок у матчі  - 4:1.

 

Дякуємо за підтримку!

 
���� - �������. ������� ������