Клуби Першої і Другої ліг безкоштовно отримають м'ячі SELECT
Середа, 08 травня 2019, 22:27

123

У середині лютого ПФЛ оголосила, що з початку наступного сезону Перша і Друга ліги матимуть фірмовий офіційний м'яч Select. Угода з компанією TM Select було підписано мінімум на три сезони: 2019/20, 2020/21 і 2021/22.

Протягом всього терміну контракту клуби Першої та Другої ліг будуть забезпечені м'ячами для проведення матчів. На всі м'ячі будуть надані річна гарантія на шви і ніпель, а також трирічна - на збереження форми. Нові м'ячі команди отримають вже на початку червня, щоб звикнути до них до старту нового сезону, повідомляє Select Sport Ukraine.

Новий м'яч для Першої та Другої ліг України - ідентичний м'ячу, яким грають в німецькій Бундеслізі, де ТМ Select працює під брендом Derbystar. М'яч буде забрендовано під ПФЛ - нанесенням двох логотипів. Сам м'яч буде розроблений в двох варіантах - літній та зимовий.

М'яч виготовлений за унікальною технологією - ручним швом і додатковим проклеюванням швів для мінімізації потрапляння вологи. Такі м'ячі довше зберігають форму і мають більш прогнозовану траєкторію польоту після удару. ТМ Select є єдиним виробником в галузі, який використовує тільки подвійні вузли для зшивання кутових швів.

Джерело.

 
���� - �������. ������� ������