DSC_0430

«Черкащина-Академія» : Майборода, Тарасенко,Домальчук, Бурлін, Чорний, Кошелюк, Медведь, Тищенко, Тимофієнко, Сторчоус, Бойко

«Поділля»: Нестеренко, Швець, Гресь, Романюк, Ліповуз, Муляр, Каверін, Шпікула, Музичук, Панасенков, Гайдаш

Голи: Тимофієнко 2, Бойко 13(п), 52.

З cтартових хвилин активнішими були господарі. Вже на першій хвилині момент мав Іван Тищенко. Він зльоту пробив, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. Але вже за мить рахунок у матчі відкриває Віталій Тимофієнко. Академіки з більшими силами йдуть в атаку, створюючи низку моментів біля воріт «Поділля». На 12 хвилині у штрафній гостей захисник фолить на Олександрові Медведі. Гравці апелюють до арбітра і той видаляє гравця "Поділля" та призначає 11-метровий удар. До точки підходить Віталій Бойко. Потужним ударом вражає ворота суперника. Рахунок у матчі стає 2:0. Ще хвилин 10 черкащани пресингують гостей на їх частині поля. Але у середині тайму у хмельничан відкрилось друге дихання і вони створила кілька небезпечних моментів у штрафному академіків.

На 28 хвилині наш капітан Дмитро Кошелюк, завдавав потужного удару з 15 метрів, проте голкіпер подолян впевнено фіксує м‘яч. Ще один небезпечний штрафний виник наприкінці першого тайму. Після фолу на Тищенку, рефері призначає стандарт. Бойко віддає пас на Тимофієнка і той потужно пробиває. Проте мяч пролітає в кількох сантиметрах зі стійкою.

Другий тайм черкащани почали дуже жваво. На 50 хвилині з меж карного майданчику хотів пробити Сторчоус, проте гравець «Поділля» притримав Андрія за футболку. 21-й номер віддав пас на Тимофієнка, але м‘яч від нього відскочив у гравця «Поділля».  На 52 хвилині потужним ударом з 25-метрів пробиває Віталій Бойко і робить рахунок у матчі 3:0.  Вже за кілька хвилин гарну нагоду мав Олександр Медведь. З кута карного майданчика з льоту пробив півзахисник, проте м‘яч пролетів над воротами.

Більшу частину тайму гра на проходить на половині поля гостей. Кілька хороших нагод мав Олександр Медведь, проте сьогодні йому забити не вдалось. На 80 хвилині матчу після кутового, Вадим Тенжицький виграв боротьбу на другому поверсі проте перевів м‘яч не у сітку, а у руки голкіпера. Свисток арбітра сповіщає про закінчення матчу. ФК "Черкащина-Академія" виграє другий поспіль матч у весняній частині чемпіонату та за результатом 19 ігор посідає 2 сходинку у групі "А"