Щоденник зборів (3) : "Черкащина-Академія" знову розгромила кропивницький "Олімпік"
Четвер, 07 березня 2019, 18:15

1 тайм: Майборода, Тарасенко, Бурлін, Домальчук, Чорний, Цибульник, Кошелюк, Кошадзе, Бойко, ГНП

2 тайм: Марченко, Шурубура, Шведенко, Стрикаль, Нікішов, Зеленевич, Тимофієнкко, Тенжицькой, Сторчоус, Цибульник, ГНП

Голи: Кошадзе (15), Тенжицький (49), Зеленевич (66), Нікішов (89) - (35)

DSC_9772

Другий контрольний матч команда майстрів «Черкащина-Академія» переграє кропивницьку команду з розгромним рахунком 4-1. У першому таймі у нашій команді відзначився, нещодавно підписаний Леван Кошадзе. Але суперник на 35 хвилині забив у відповідь . На перерву команди пішли з рахунком 1:1.

Другий тайм академіки зіграли більш зібрано та впевнено. Вже на 49 хвилині Вадим Тенжицький подвоює перевагу своєї команди. На 66 хвилині забиває Максим Зеленевич і рахунок стає 3:1. Другу частину другого тайм черкащани контролювали гру, не даючи створити гостям жодного гольового моменту. Вже по закінченню основного часу Станіслав Нікішов не залишив шансу голкіперу кропивничан і робить рахунок у матчі 4-1. За додану арбітром хвилину, «Олімпік» намагається відіграти хоча б гол, але свисток рефері сповіщає про закінчення матчу.

Після гри ми поспілкувалися з Вадимом Тенжицьким, автором другого голу у сьогоднішній грі.

«Емоції від гри, звісно, позитивні. Ми виграли з розгромним рахунком. Радий що забив. Але прикро, що не реалізував усі моменти, які мав . У першій грі з «Олімпіком» сильно відіграли перший тайм, у цій грі – другий. Але добре, що і минулого разу, і цього рахунок залишився таким самим. Звісно, на першому зборі було складніше грати, адже це була перша гра. Було складно втягнутися», - зазначив нападник.

DSC_9788

Також коментар для нашого сайту дав Станіслав Нікішов.

«Від гри, в основному, хороші емоції. Ми змогли перемогти і провели хороший спаринг з досить бойовою командою. Приємно, що забив. Після пасу-«цукерочки» від Тимофієнка залишалось тільки забивати», - розповів Стас.