Щоденник зборів (2) : День 3. ФК "Олександрія" Ю-21 - ФК "Черкащина-Академія"
Неділя, 17 лютого 2019, 15:30

Стартовий склад: Майборода, Тарасенко, Бурлін, Чорний, Кошелюк, Медвідь, Сторчоус, Домальчук, Тищенко, Тимофієнко, Бойко.

Голи : - Кошадзе (П)

олекс


16 лютого, у суботу команда майстрів «Черкащина-Академія» провела першу контрольну гру на другому навчально-тренувальному зборі. На жаль, цей матч закінчився поразкою для нашої команди – 3:1. Єдиний гол у ворота «Олександрії» забив Леван Кошадзе. Після гри ми поспілкувались з головним тренером Академіків Олександром Кирилюком.

«Дуже двояке відчуття від цієї гри. Вона вийшла дуже інформаційною для тренерського штабу. Ми сьогодні грали проти команди, яка вже  через тиждень стартує у чемпіонаті проти «Шахтаря». Допустили кілька помилок, через які нас «наказали». Також ми не реалізували усі моменти які мали. Після цієї зустрічі треба зробити висновки та виправити ті помилки, які сьогодні мали», - зазначив Олександр Ілліч.

Також ми взяли  коментар у захисника команди майстрів «Черкащина-Академія» Анатолія Бурліна.

«Програли по ряду причин. Наш суперник краще був підготовлений фізично, у них вже через тиждень починається чемпіонат. У цьому плані, в якихось моментах, нам було важкувато з ними. Можна сказати, що на даному етапі підготовки ми переслідували різні цілі. Плюс самі допустили помилки, які призвели до пропущених голів. Хоча в кінці гри у нас було достатньо моментів аби зрівняти рахунок, а може і виграти, але підвела реалізація. Розберемо гру, тренерський штаб вкаже на помилки, а ми постараємося більше їх не допускати. У нас ще достатньо часу для підготовки до чемпіонату. Думаю ми підійдемо до нього в оптимальних кондиціях і будемо показувати набагато позитивніше результати! Так, що рухаємося далі», - розповів Анатолій


 
���� - �������. ������� ������