#ПроЗбори
Понеділок, 11 лютого 2019, 22:21

У рубриці #ПроЗбори ми будемо ділитися думками та враженнями тренерського штабу та футболістів від минувших зборів. Та дізнаватися плани та очікування про майбутні збори.

прозбори 


Олександр Кирилюк: Одразу можу сказати, що я задоволений тим, як пройшов перший збір. Все що планували, ми виконали. Хочу подякувати керівникам клубу, працівникам навчально-тренувального комплексу, футболістам та тренерському штабу. Сподіваємося, що наступні збори пройдуть так само.

Олексій Передерій: Перший збір пройшов, не так як хотілося, тому що з самого початку турбувало коліно і не зміг закінчить збір разом з командою. Було важкувато, але як кажуть: важко в навчанні - легко в бою. Найбільше сподобалися ігрові вправи, тому що як і будь-який футболіст, люблю більше працювати з м'ячем. Контрольні ігри, я думаю, пройшли цілком непогано,  4 гри - 4перемоги, це найголовніше, але завжди є над чим працювати.Найбільше сподобалася гра з ЛНЗ, як обіграли гідного суперника з переконливим рахунком. Від наступного збору чекаю, добре відновитися і бути в повній готовності, щоб допомагати команді.

Іван Тищенко: Перший збір пройшов добре, було важкувато але це ж збори, так і повинно бути. Контрольні ігри - це найцікавіше. Грати люблю більше, ніж тренуватися, можна перевірити свої сили. Були хороші суперники. Укожному матчі можна винести щось цікаве як для тренера, так і особисто для себе. Найбільше запам'яталася гра з ЛНЗ. Дербі Черкащини, плюс забив хороший гол. Від другого збору чекаємо важку і цікаву роботу.

Станіслав Стрикаль: Перший збір пройшов добре, було важко, але це тільки на краще, адже ми так більше прогресуємо, найважче було бігати кроси, найбільше подобаються звісно тренування на футбольному полі. Контрольні матчі провели добре, суперники підібрані хороші, які демонструють високий рівень футболу, найбільше запам'яталася гра проти ЛНЗ, тому що багато грав проти них ще за молодіжну команду u-19. Від других зборів очікую в принципі того ж,що і від перших, будемо активно працювати і готуватися до сезону щоб виконати поставлені завдання.

Владислав Марченко: Перший збір пройшов за планом, без будь-яких проблем. Місцями було важко після такого тривалого відпочинку, але втягнулися в роботу і було вже набагато легше. Найважче - це робота без м'яча, але хоч і не дуже приємна, зате без неї ніяк. Тренування в ігровій формі найбільше подобається, піднімає настрій. Дуже непогано провели ігри, хороший результат, але ще є над чим працювати. Досить сильні супротивники, але хочеться перевіряти свої сили з більш високим за рівнем суперником. Так як я провів тільки одну гру і пропустив інші через травму, то особливо нічого сказати не можу. Тільки дивлячись з боку, сподобалася гра з Гірникомю Не поганий футбол показали обидві команди і звичайно забитий гол дуже порадував. На другому зборі збираюся повернутися до ладу і працювати більш наполегливо. Потрібно наздоганяти згаяне і складати гідну конкуренцію в команді.

 
���� - �������. ������� ������