9 лютого завершився перший навчально-тренувальний збір
Неділя, 10 лютого 2019, 20:01

9 лютого  команда майстрів «Черкащина-Академія» завершила перший навчально-тренувальний збір, який проходив з 25 січня по 9 лютого. Кожного дня протягом двох тижнів команда тренувалася двічі на день. Це були тренування у тренажерному залі, на полі та у залі Академії «Всеукраїнський центр футболу та футзалу «Черкащина». Також команда провела 4 контрольні матчі та здобула у них переконливі перемоги.

1 лютого ФК «Черкащина-Академія» зустрілась з СК «Чайка» (Петропавлівська-Борщагівка). Академіки перемогли київську команду з рахунком 0:2. За словами головного тренера Олександра Кирилюка, ця перемога додала футболістам впевненості на подальші ігри.

6 лютого команда майстрів «Черкащина-Академія» приймала вдома аматорську команду з Кропивницького «Олімпік». Тут черкащани здобули впевнену перемогу 4:1, незважаючи на погані погодні умови.

З ФК «Гірник» наша команда зустрілась 8 лютого, у Білозір’ї. Гра завершилась з рахунком 1:0. ФК «Черкащина-Академія» здобула третю поспіль перемогу завдяки неймовірному голу Віталія Бойка зі штрафного.

Останню гру Академіки провели 9 лютого. Нашим суперником була аматорська команда «ЛНЗ-Лебедин». Команда майстрів «Черкащина-Академія» показала характер і чудовий рівень підготовки та здобула переконливу перемогу над шполянською командою з рахунком 4:0.

На другий навчально-тренувальний збір команда майстрів «Черкащина-Академія» збереться вже 14 лютого.

Дякуємо за вашу підтримку!

DSC_9018  DSC_9028

DSC_9091  DSC_9131

 

 
���� - �������. ������� ������