Щоденник зборів: День 15. Фінальна перемога: ФК "Черкащина-Академія" - ФК "ЛНЗ-Лебедин" - 4:0
Субота, 09 лютого 2019, 20:40

Стартовий склад:  Майборода – Стрикаль, Шурубура, Тарасенко, Шведенко, Тищенко, Чорний, Бойко, Тенжицький, Сторчоус, Кошадзе

2 тайм: Майборода – Шурубура (Жила), Шведенко, Тищенко (ГНП) , Сторчоус  (Бут), Бурлін, Медвідь, Кошелюк, Тимофієнко, Зеленевич, Домальчук

DSC_9103

Перші хвилини матчу розпочались достатньо рівно. Обидві команди володіли ініціативою та мали велике бажання забити. Небезпечний момент «Черкащина-Академія» створила вже на 12 хвилині. Сторчоус вривався до карного майданчику лебединців, проте завдати удар не встиг. Євген Гуд притримав Андрія, за що і отримав червону картку (за домовленістю двох команд продовжив гру). Арбітр призначає штрафний. Бойко завдає удару, але м‘яч влучає у поперечину.

До середини матчу, команди трохи знизили темп гри. На 32 хвилині Станіслав Стрикаль пробив метрів з 25, проте кіпер забрав м‘яч у руки. Гості мали хорошу можливість забити на 39 хвилині Руслан Качур заробив штрафний, але Гуд влучив у стінку. Далі була низка рикошетів і м‘яч мало не опинився у сітці.

На перерву команди пішли з незмінним рахунком - 0:0.

Другий тайм наша команда розпочала активніше і вже за кілька хвилини це принесло результат. Зі штрафного на 48 хвилині забиває Віталій Тимофієнко . Не встигли лебидинці оговтатись, як Максим Зеленевич подвоюється рахунок. Гості з більшими силами йдуть в атаку, проте жоден момент не закінчується голом. На 63 хвилині рахунок стає 3:0. Тищенко сильним ударом пробиває ворота Козаченка.  У  другій частині тайму повністю домінували академіки. На 77 хвилині Анатолій Бурлін замикає удар партнера у пусті ворота і встановлює остаточний рахунок - 4:0! Академіки, вітаємо з перемогою!

Після гри ми поспілкувались з Іваном Тищенком, з автором третього голу.
"Тяжкий перший тайм грали проти достатньо досвідчених футболістів. Намагалися накривати на чужій половині поля,  щоб провести швидку атаку. Вважаю, що повинні були забивати.Другий тайм можна занести до активу. Був тотальний контроль м'яча. Це дозволило створити та реалізувати  багато гольових моментів. Себе оцінити не можу. Нехай за мене це зроблять тренер та глядачі. План на гру був бити по воротах та брати ініціативу на себе, ну і звісно ж забити гол", - розказав Іван.