Щоденник зборів: День 14. Третя перемога поспіль.
П'ятниця, 08 лютого 2019, 18:46

DSC_9018

Стартовий склад: Олексій Майборода - Олег Домальчук, Олег Тарасенко, Анатолій Бурлін, Вадим Чорний , Дмитро Кошелюк (к), Олександр Медвідь, Іван Тищенко, Андрій Сторчоус, Віталій Тимофієнко, Максим Зеленевич.

На заміни виходили: Вадим Тенжиицький, Леван Кошадзе, Олег Бут, Денис Шурубура, Віталій Бойко, Сергій Біда, Богдан Винниченко.

Запасні: Дмитро Шведенко, Артем Жила, Станіслав Стрикаль

Голи: Бойко (70)

Черкащани з перших хвилин почували себе вільно і тому впевнено домінували. Перша частина тайму пройшла повністю під контролем Академіків. Перший момент у гостей виник на 14 хвилині. Гравець «Гірника»  у штрафному майданчику з гострого кута пробиває але воротар парирує удар, і з другої спроби суперника забити гол, воротар забирає м'яч в руки. Вже за хвилину Зеленевич отримує м'яч після діагоналі, пробиває здалеку, проте удар виявився заслабким для воротаря гостей. До кінця тайму команда майстрів «Черкащина-Академія» впевнено контролювала гру. Чудовий момент на 43 хвилині мав Сторчоус. Сильним ударом він бив з далеку, але м’яч  пролетів вище воріт.

З появою на полі нового, основного, складу «Гірника» гра стала рівнішою. Вже на перших хвилинах криворізька команда мала гольовий момент. Нападник гостей після діагоналі намагався вийти 1 на 1, проте Олег Тарасенко підстрахував кіпера, поставивши корпус. У середині 2 тайму Тимофієнко потужним ударом пробиває по воротах, але влучає в перекладину. Вже за кілька хвилин наша команда заробляє штрафний. Біля м’яча  Віталій Бойко.  Удар! І м’яч у сітці. Бойко знову стає джокером Олександра Кирилюка. «Гірник» з новими силами йде в атаку, але наші захисники усе тримають під контролем. Звучить фінальний свисток, що фіксує 3 перемогу команди майстрів «Черкащина-Академія» на першому навчально-тренувальному зборі.

Нагадаємо, завтра, 9 лютого ФК «Черкащина-Академія» проведе залючний матч на першому зборі. Суперником академіків буде аматорська команда «ЛНЗ-Лебедин». Початок матчу о 12:00.