ГО “ФК “Черкащина-Академія” – переможець конкурсу «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»
Четвер, 07 лютого 2019, 12:10

569  

Громадська організація “Футбольний клуб “Черкащина” – “Академія”, до структури якої входить  Академія “Всеукраїнський центр футболу і футзалу “Черкащина”, стала переможцем конкурсу “11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів”.

Цей конкурс був запроваджений урядом Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Реалізацією проекту займається Асоціація аматорського футболу України, в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Метою відбору є матеріально-технічна підтримка аматорських клубів та популяризація аматорського футболу в Україні (на територіях, які контролюються Урядом України).

Журі конкурсу необхідно було серед претендентів на перемогу відібрати одинадцять найкращих, які отримають фінансову підтримку на реалізацію заявленого проекту в сумі, еквівалентній 11 000 євро за курсом Національного банку України.

Отже, серед 74 претендентів до команди переможців потрапив і проект, запропонований ГО “ФК “Черкащина”-“Академія”. Кошти, які надійдуть від перемоги в конкурсі, буде використано на укріплення матеріально-технічної бази нашого закладу, а також реалізації проекту “Академія – FootballKids”, що передбачає залучення до занять футболом дошкільнят ОТГ “Білозір’я”.

У свою чергу перший віце-президент ФФУ Олег Протасов подякував членам журі та представникам посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні за участь у проекті та побажав переможцям успіхів і вдалої реалізації своїх заявок.

Перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко: «Було дуже важко вибрати лише одинадцять переможців з такої великої кількості заявок. Сподіваюсь, що журі зробило вірний вибір і всі проекти, які перемогли, будуть реалізовані до кінця травня цього року,  адже саме такою є одна з головних умов участі у відборі. Хочу подякувати усім його учасникам! Маю надію, що у майбутньому ми з нашими партнерами зможемо реалізовувати  подібні проекти, які допомагатимуть розвитку футболу на місцях і в цілому в Україні”.


сайт ААФУ

 
���� - �������. ������� ������