Коментарі гравців ФК "Черкащина-Академія" щодо гри з ФК "Олімпік" Кропивницький
Четвер, 07 лютого 2019, 00:39


DSC_8854

Після матчу ми поспілкувались з кількома гравцями, щоб почути їхні враження та думки про гру.  Першим став герой гри – Максим Зеленевич.


«Гра вийшла цікавою, трохи завадили погодні  умови. У першому таймі володіли ініціативою. Звісно шкода, що не реалізували усі свої моменти. Дуже радий, що в першій же грі на новій позиції зумів забити хет-трик. Загалом, нова позиція приємно дивує. Є достатньо моментів для голів. Єдиний мінус є те, що уся команда працює для того щоб створити цей момент. Це величезна відповідальність. Дуже  вдячний команді за підтримку», - розповів Максим.

Також думками щодо гри з ФК «Олімпік» поділився півзахисник команди майстрів «Черкащина-Академія» Віталій Бойко:

«Грали з аматорською командою. Тренер налаштовував, що команда буде мотивована і захоче  перемогти. Свої корективи у гру внесли погодні умови. Багато помилялися, але все одно перемогли. Вітаю Макса з першим хет-тріком. Повторюсь, є над чим працювати. Якщо хочемо досягти своєї цілі, маємо зробити висновки і сумлінно працювати», - зазначив Віталій.

Ми поговорили і з Олегом Домальчуком, гравцем, що знаходиться на перегляді. Він поділився враженнями від зборів та гри.

«В загальному, грою задоволений, хоча погодні умови трохи впливали на нашу командну гру. Сьогодні ми намагалися  виконувати вказівки тренера. Були хороші ігрові ситуації. Вибігали швидко в контратаку, грали доволі компактно, створювали більшість моментів на флангах, з яких і були забитті сьогодні м’ячі. Тренерський штаб і команда задоволені нашою грою. Звісно, сьогодні на гру вплинули погодні умови і нам потрібно було внести деякі корективи, тому що засипало снігом поле і дещо не виходило. Вдалося виконати установку тренера на гру. Намагались показувати грою і забитими мячами у матчі. Також хотіли порадувати вболівальників. Щодо зборів, то це тільки 1 етап.  Це втягувальні тренування, правда дворазові. Для нас нас, футболістів, збори –  це своєрідний фундамент, в якому ми повинні закласти все те, що потрібно нам у сезоні».

Свій коментар щодо гри дав і Андрій Сторчоус.

«Чергова гра на зборах, пройшла на фоні навантаження. Попри це ми намагалися виконати установку на гру. Відпрацювали взаємозв’язки між лініями , що дало результат . Готуємося далі з оптимізмом та  хорошим настроєм, адже кожна перемога – це крок до майбутніх перемог в чемпіонаті», - зауважив півзахисник

 
���� - �������. ������� ������