Щоденник зборів: День 12. Розгромна перемога команди майстрів «Черкащина-Академія» над ФК «Олімпік» Кропивницький
Середа, 06 лютого 2019, 23:18

4:1

DSC_8864

1 тайм : Майборода (ГНП) -, Тарасенко, Зеленевич, Бурлін, Чорний, Бойко, Кошелюк, Тимофієнко, Тищенко, Сторчоус, Домальчук (ГНП)

2 тайм: Панченко - , Шведенко, Шурубура, Стрикаль, Жила( ГНП), Бут(ГНП), Кошадзе (ГНП) , Тенжицький, Медвідь (ГНП), Біда (ГНП), ГНП

Голи: Зеленевич (13,36,41), Бурлін (34) / Олімпік (72)

Активніше на правах господарів розпочали Академіки. Агресивний пресинг та налагоджена робота команди майстрів швидко принесла результат.  Вже на 13 хвилині був забитий перший гол у матчі. Тимофієнко зробив подачу в карний майданчик, на яку відгукнувся Тищенко, який в свою чергу скинув під удар Зеленевичу. Максим довго не думаючи відправив м’яч в лівий кут воріт.

Черкащани об’єктивно перегравали гостей. На 34 хвилині Академіки виконували кутовий удар, після подачі м’яч полетів на ближню стійку, на яку набігав Анатолій Бурлін. Захисник вміло перевів м’яч в сітку воріт. 2-0

DSC_8861

Господарі навіть не думали знижувати темп. Так вже на 36 хвилині рахунок став 3-0. Чудову комбінація розіграли Бойко-Домальчук-Зеленевич. Бойко розрізною передачею знайшов Домальчука, який в один дотик віддав на Зеленевича і той елегантно перекинув голкіпера.

На 41 хвилині Зеленевич оформлює хет-рик. Знов відзначаємо чудові комбінаційну гру господарів. Тищенко «відрізає» своєю передачею захист суперників. Сторчоус в дотик грає на Максима Зеленевича, який спокійно приймає м’яч першим дотиком, а вже другим переправляє його до сітки воріт.  На перерву команди пішли з рахунком 3:0.

Після повної заміни складу, гра стала рівнішою. Кропивничани кілька разів атакували, але всі  спроби були марними. У команди майстрів «Черкащина-Академія» було ще пару моментів, проте реалізувати їх футболістам не вдалось. На 72 хвилині гості вибігають у контратаку, де з лівого флангу проходить прострільна передача і нападник «Олімпіка» забиває гол і встановлює остаточний результат.

DSC_8882

По закінченню матча ми поспілкувались з героєм матчу – Максимом Зеленевичем,  який поділився враженнями від гри:

«Гра вийшла цікавою, трохи завадили погодні  умови. У першому таймі володіли ініціативою. Звісно шкода, що не реалізували усі свої моменти. Дуже радий, що в першій же грі на новій позиції зумів забити хет-трик. Загалом, нова позиція приємно дивує. Є достатньо моментів для голів. Єдиний мінус є те, що уся команда працює для того щоб створити цей момент. Це величезна відповідальність. Дуже  вдячний команді за підтримку», - розповів Максим.

Нагадаємо, наступну гру команда майстрів «Черкащина-Академія» проведе 8 лютого. Суперником академіків буде ФК «Гірник» Кривий Ріг. Початок матчу о 14:00.