Олександр Кирилюк: «Завдання "Черкащини-Академії" незмінне - підвищитися в класі»
П'ятниця, 01 лютого 2019, 23:37

Головний тренер команди майстрів  «Черкащина-Академія» Олександр Кирилюк дав інтерв'ю спортивному інтернет-виданню SportArena.

кир 


Після вильоту єдиного професійного клубу Черкаської області з Першої ліги стало зрозуміло, що він однозначно спробує максимально швидко туди повернутися. «Черкащина-Академія» вдало провела перше півріччя у чемпіонаті і навіть чудово зіграла в Кубку, дійшовши до суперника з УПЛ і ледь не вибивши з турніру львівські Карпати. Зимує команда на п'ятій сходинці в Групі А з цілком бойовим відставанням від лідерів.

Тому, бесіду з головним тренером клубу Олександром Кирилюком ми почали з того, як команда готується до відповідальної весняної частини і поговорили про те, якою вона буде в цьому році.

Олександр Ілліч, як працює «Черкащина-Академія»?

- Наша команда зібралася 26 січня. Пройшли медичне обстеження, тестування гравців, і зараз тренуємося у втягуючому режимі. Видно, що хлопці скучили за футболом - все-таки відпочивали два місяці. Так що, усі працюють із задоволенням. За період цього збору, який триватиме до 9 лютого, ми плануємо провести 4 контрольні гри. 1 лютого зіграємо в гостях з Чайкою (Петропавлівська Борщагівка). Всі інші спаринги проведемо у себе вдома. 6 числа - з Олімпіком (Кропивницький), 8 - з Гірником (Кривий Ріг), 9 - ЛНЗ-Лебедин. Основне завдання першого етапу підготовки - відновлення фізичних кондицій гравців. Також побачимо, як виглядають футболісти, яких ми запросили на перегляд, ну і постараємося налагодити ігрові зв'язки. Загалом, йде традиційна для цієї пори року робота.

Чи є якась конкретика щодо кадрових змін?
- Як уже відомо, покинули нашу команду провідні гравці. Це нападник Локтіонов, а також центральні півзахисники Сафонов і Євдокимов. Тепер наше завдання - запросити виконавців, які б змогли їх замінити на цих позиціях. Або ж дати можливість розкритися хлопцям, які вже є в нашій команді.

Яких шукаєте потенційних новачків?

- В основному, це молоді хлопці. До того ж, ми тренуємося лише кілька днів, тому називати їх імена поки що не хочеться. З досвідченими футболістами ведемо переговори, але їх в розташуванні команди ще немає. Нехай вже завершиться перший збір - тоді будемо про когось говорити.

Те, що команду залишили лідери не пов'язано з фінансовим питанням? Наскільки клуб відчуває себе стабільно в цьому плані?

- Питання фінансів тут не першочергове. Просто всі хлопці хочуть грати в лігах рангом вище. Тобто, в Першій лізі, в Прем'єр-лізі або, можливо, десь за кордоном. У тих футболістів, які пішли, була така мотивація.

Які завдання ставить на весняну частину «Черкащина-Академія» ? Мета підвищитися в класі з повістки не знімається?

- Завдання не змінювалося. Так, завдання підвищитися в класі у нас залишається. І керівництво, і тренери, і гравці - усі разом докладемо максимум зусиль, щоб спробувати її вирішити. Хоча, це буде важко - сезон показує, що в нашій групі всі команди не поступаються один-одному. Тому, третє коло повинне вийти цікавим. Сподіваюся, що боротьба буде продовжуватися.

У цілому, рівень другої ліги, судячи з останніх слів, вам подобається?

- Так, вважаю, що він дуже хороший. У команд непогані склади: що перше місце в таблиці, що десяте - всі ігри бойові. Принаймні, так у нашій групі. Думаю, що всі команди хорошого рівня в другій групі. Я не бачив минулі сезони, але в цьому - рівень другої ліги мені дуже подобається. Сподіваюся, що прогрес буде і далі.

А що скажете про сам формат проведення змагань?

- З огляду на те, що в групах замало команд - формат цілком нормальний.

Наскільки може вплинути на кінцівку сезону можливе перенесення старту весняної частини сезону з 31 березня на 6 квітня

- На нас, наприклад, це сильно не вплине. Тому що у нас хороше поле зі штучним газоном. Ми можемо приймати суперників і в березні. А командам, які грають на натуральному газоні - перенесення може навіть піти на користь, оскільки поле краще збережеться.

Оригінал: 
Кирилюк:  «Задача Черкащины-Академии неизменна – повыситься в классе»

 

 

 

.

 
���� - �������. ������� ������