У Академії "Всеукраїнський центр футболу і футзалу "Черкащина" " завершився Кубок України з футзалу ю-11
Четвер, 24 січня 2019, 19:13

DSC_2103
Загальне фото учасників та організаторів турніру

У четвер, 24 січня завершився Кубок України з футзалу Ю-11. Участь у ньому взяли 14 команд з усієї України.  Чемпіонами серед однолітків стали  команда «ЗОШ №10»  з Івано-Франківська. Срібні нагороди вибороли вихованці ОПСШ «Гармонії» (м. Одеса).   У напруженій боротьбі за третє місце зустрілися 2 одеські команди – Іллічівець  ( м.Чорноморськ ) та Флагман ( м.Одеса ) . Індивідуальні нагороди були розподілені таким чином:

Найкращий воротар – Владислав Український (ОПСШ «Гармонія»)

Найкращий бомбардир - Максим Дмухайлов, 10 м'ячів (ФСК "Гармонія")

Найкращий гравець - Сергій Ткачук (ЗОШ №10)

DSC_2050
Зазначені лауреати турніру  та команди  були нагородженні призами та пам'ятними статуетками Асоціації  футзалу України. Ці нагороди за дорученям керівництва  асоціації  вручили: президент ФК "Черкащина-Академія" Володимир Лашкул та представник Асоціації футзалу України Юрій Кондратьєв.

DSC_2023

Президент ФК "Черкащина-Акдемія" Володимир Лашкул вручив особисту нагороду  юній учасниці змагань Оксані Шевчук (ДЮСШ смт. Маневичі, Волинська обл),  яка була єдиною дівчинкою із 120 учасників

Пропонуємо вам переглянути фоторепортаж з турніру:

DSC_2003
Станіслав Іанович Ковтун від імені організаторів змагань інформує команди про регламент турніру

DSC_1982
Саме за ці нагороди, що показані на фото, точилася запекла боротьба на футзальному майданчику

DSC_2123
Представники кращих команд турніру: Володар Кубку " ЗОШ №10" (Івано-Франківськ) та бронзовий призер "Флагман" (Одеса)