Олександр Кирилюк: « Перспективи досягнення головної мети є!»
Четвер, 17 січня 2019, 09:15

Скоро академіки розпочнуть підготовку до весняної частини Чемпіонату, а поки ми вирішили поговорити з головним тренером команди – Олександром Кирилюком і запитати його про плани та амбіції «Черкащини-Академії».

 

кир

Про підсумки осінньої частини:

-         Звісно,  нас не влаштовує наше місце у турнірній таблиці. Але водночас я задоволений грою, яку показували хлопці. Видно, що вони хочуть досягнути поставленої керівництвом мети. Перспективи досягнення цілі – є. Ми будемо намагатися втілити все це у життя.

Де і коли пройдуть збори:

-         Збираємося ми 26 січня. Протягом двох днів буде проведений поглиблений медичний огляд, тестування команди. Кілька днів будемо працювати у «втягуючому» режимі, тому що футболісти повинні повернутися із відпустки. На першому зборі акцентуватимемо увагу на відновлення фізичних кондицій команди, будемо проводити дворазові тренування у поєднанні з контрольними матчами. На першому зборі, що пройде з 26 січня по 9 лютого, у нас заплановано 4 гри.

 

З 14 по 28 лютого – другий тренувальний збір (с. Білозір’я)

З 4 по 16 березня – третій тренувальний збір.

Про контрольні матчі:

-         Перша гра відбудеться 2 лютого, у Києві,  зі «Збірною  вільних агентів», яка  зараз бере участь у турнірі Макарова, який стартував сьогодні. 6 лютого граємо з ФК «Олімпік» (Кропивницький) у Білозір’ї. 8 лютого вдома приймаємо «Гірник» (Кривий Ріг). Остання гра також пройде у Білозір’ї, 9 лютого , нашим суперником буде ФК «ЛНЗ-Лебедин» .

Про нових гравців:

-         Я б не хотів поки говорити на цю тему. Звісно , «на олівці» у тренерського штабу є молоді гравці, яких планують долучати до тренувального процесу.

Про молодих футболістів у команді:

-         Їм поки буде складно замінити досвідчених гравців таких як Сафонов та Локтіонов. Досвід можна замінити бажанням, старанням та працелюбством. Якщо наша молодь буде працювати не покладаючи рук, намагатися пробитися до стартового складу, тоді вони зможуть показувати той рівень, який демонстрували старші хлопці. Комусь доведеться, як Чорному наприклад, грати у стартовому складі і намагатися не підводити команду, тренера та керівництво. Якщо ми довіримо їм це місце, то вони мають відповідати цьому. Усе покаже тренувальний процес та контрольні ігри.

Про плани та завдання команди на весняну частину чемпіонату:

-         По-перше, ми маємо добре підготуватися. Потрібно доукомплектувати склад команди,  запросити футболістів, які зможуть допомогти  гравцям, які вже є у команді підсилити гру. Все ж, команда у нас  формується. Нам потрібно рости, щоб стати набагато сильнішими ніж ми є на сьогоднішній день і виконати поставлену керівництвом задачу.

 

Нагадаємо, у зимову перерву команду залишило 3 футболістів: Антон Євдокимов, Олександр Сафонов та Роман Локтіонов.


 
���� - �������. ������� ������