Як гравці "Черкащини-Академії" проводять зимову відпустку (частина 2)
Субота, 12 січня 2019, 10:29
Ми  продовжуємо розповідати як наші футболісти відпочивають під час перерви. Хто подорожує  Європою? А хто проводить час із рідними  вдома? Детальніше читайте у нашому матеріалі.

Вадим Тенжицький:

Новий рік відсвяткував з дівчиною у Києві. Одразу після свята ми поїхали у тур. Відвідав кілька країн: Іспанію, Італію, Словенію, Венгрію і Францію.  Під час подорожей відвідав «Камп Ноу» та «Сан Сіро». Це незабутні враження. Дуже сподобалась європейська архітектура та нереально красивий пляж у Ніцці.

 тенжицСтаніслав Стрикаль:


Проводжу відпустку в Черкасах, присвячую час близьким та друзям, мені подобається активний відпочинок, тому ходжу на ковзанку ,граю в баскетбол, теніс. Також працюю над собою, тренуюся. Часто збираємося з друзями граємо в футбол. Навчаюся, вчу англійську мову.


 стрикаль


Владислав Марченко:

Відпустку проводжу у Черкасах. Свята зустрів з близькими людьми, в оточені сім’ї.


 марч2


В’ячеслав Орел:

Моя відпустка проходить у Черкасах, з рідними. Потороху готуюсь до зборів. Налаштовуюсь морально та фізично.

орел

Анатолій Бурлін:
Майже вссю відпустку я провіі у Черкасах, тому що син ходив у школу. У кінці грудня з друзями поїхали на західну Україну.  Новий рік зустрічали на Закарпатті. На Різдво поїхали до батьків, у Київ. Зараз із хлопцями кілька разів на тиждень збираємось разом і граємо у футбол, готуємось до зборів.

 

бурлін

 
���� - �������. ������� ������