Як гравці "Черкащини-Академії" проводять зимову відпустку (частина 1)
Середа, 09 січня 2019, 18:57

Вже за 2 тижні команда збереться на перший зимовий тренувальний збір. А поки ми вирішили поцікавитися у наших футболістів, як вони проводять відпусткку.


Євген Панченко:

Усю відпустку провів у Черкасах. Підтримую фізичну форму, граючи у футбол з друзями у залі.

 

панч1

Іван Тищенко:

Свою відпустку проводжу вдома, у Черкасах. Новий рік зустрів у компанії друзів, весело та атмосферно. Ходжу у зал, щоб підтримувати форму. Іноді з друзями граємо у міні-футбол.


тищенко

Дмитро Шведенко:

Відпустку я стараюся проводити активно та з користю.Не зважаючи на довготривалу перерву в чемпіонаті,підтримую фізичну форму в тренажерному залі. Взагалі, відпустка проходить в сімейній атмосфері.Також за для розваги, з рідними та близькими ходимо в боулінг.

  

швед2                         швед1 Андрій Сторчоус:

Усю відпустку і новорічні свята відсвяткував у колі сім‘ї. Футбол навіть у відпустці не залишав. Тричі на тиждень збираємось із хлопцями з команди і граємо в футбол, підтримуємо форму. Хочеться вже зібратися разом і готуватись до весняної частини, де ми будемо старатися якнайвище бути в турнірній таблиці.

 сторч 

Віталій Бойко:

До 25 грудня був вдома, провідав друзів, дідуся з бабусею. На новий рік відпочив у Єгипті. Зараз зустрічаю свята з рідними.

                   1234      бойко2 

 
���� - �������. ������� ������