ФК «Черкащина-Академія» пішла у відпустку
П'ятниця, 28 грудня 2018, 03:07

Під час зимової перерви тренерський штаб та керівництво клубу працюють над остаточним планом підготовки та укомплектацією команди та тренерського штабу.

команда


Керівництво футбольного клубу виплатили зарплатню футболістам та співробітникам. Також спортсменам виплатили доплати та преміальні згідно умов. Деяким футболістам через низьку спортивну ефективність доплати були знижені.

Також до очільників клубу з проханням надати їм статус вільних агентів звернулися Роман Локтіонов та Олександр Сафонов. Вони , зважаючи свій вік, висловили бажання пограти у більш титулованих та зарубіжних клубах. Керівництво пішло на зустріч футболістам – з ними було розірвано контракти.

Черкащани повернуться до тренувань з 25 січня. Перші збори пройдуть на навчально-тренувальній базі футбольного клубі у с. Білозір’я.

Зараз ведуться переговори з низкою футболістів Першої та Другої ліг ПФЛ. На збори також  будуть запрошені футболісти з МСК Дніпро (Черкаси), які раніше були у складі команди  "Черкащина-Академія" Ю U- 19 та стали чемпіонами України серед однолітків. Тренерський штаб вирішив зробити акцент саме на черкаській молоді.

Нагадаємо, весняна частина чемпіонату Другої ліги стартує 31 березня та складатиметься із 10-ти матчів.

 
���� - �������. ������� ������