Віталій Бойко: «Вихід у Першу лігу – це наше завдання і ми готові його виконати»
Середа, 26 грудня 2018, 14:29

бойко2

Півзахисник ФК «Черкащина-Академія» відповів на запитання, які вболівальники мали змогу поставити  у соцмережах. З-поміж усіх запитань ми обрали найцікавіші.

Чому почав займатися футболом?

-         Ще з дитинства з татом постійно переглядав футбол і подобалося грати з м’ячем. У першому класі вчитель фізкультури сказав, що бачить у мене потенціал і відвів до футболної секції, тренером був Ковалевич Сергій Миколайович.

 

З якого гравця у футболі ти береш приклад?

-         Ліонель Мессі. Подобається його стиль гри, футбольний інтелект, характер і те, як він виконує виконує стандарти.

Поділись враженнями від першої половини чемпіонату .

-         Чемпіонат видався дуже тяжким.  Поточним положенням команди в турнірній таблиці – незадоволений. Тому вважаю, цей рік для нас невдалий.

 

Моральний стан та налаштування є дуже важливим елементом. Як команда/футболісти налаштовуються на гру? Як позбуваються негативу?

-         Команда завжди націлена на перемогу. Допомагає налаштовуватися музика, гумор і звісно тренер. Позбуваємося негативу перемогами і підтримкою один одного.

бойко1 

Чому на твою думку перша частина півріччя для команди була кращою?

-         На мою думку, головну роль зіграла підготовка команди до чемпіонату, чесно кажучи її взагалі не було. Також удача була не на нашій стороні. Пропускали прикрі м’ячі на останніх хвилинах. Давала про себе знати зміна покриття. Є багато проблем, але багато вини й на самих футболістах.

Яку гру ти назвав би своєю найкращою у сезоні і чому?

-         Матч з «Нива» Тернопіль вдома. Хоч і результат не самий вдалий для команди (1:1). Програвали і мені вдалося забити м’яч. В цілому добре зіграв, підсилив атаку команди, і найголовніше –  виконав завдання тренера.

Які амбіції "Академії» на другу частину сезону ?

-         У кожній грі здобувати перемогу. Ми амбіційна команда, вихід у Першу лігу –  це наше завдання і ми готові його виконати.

 

бойко3

Чи буде якась підготовка до 2 частини чемпіонату?

-         Так, команда збереться після новорічних свят і розпочне працювати. Від цієї підготовки залежатиме наша позиція в турнірній таблиці наприкінці чемпіонату.

 
���� - �������. ������� ������