ТПФК "Нива" - наш черговий суперник
П'ятниця, 02 листопада 2018, 21:10

  

Логотип_ФК._«Нива»_Тернопіль_(2017)

Назва клубу: ТПФК "Нива" (Тернопіль)

Рік заснування: 2016

Домашній стадіон: "Міський" (м. Тернопіль), 15 015 місць

Досягнення: володар кубка Тернопільської області (2016)

 

 

Тернопільський професійний футбольний клуб "Нива" засновано в січні 2016-го року. Клуб не є правонаступником тернопільської "Ниви", яка припинила існування наприкінці 2015-го року.

 

У перший рік свого існування новостворена "Нива" розпочала виступи в аматорському чемпіонаті України, чемпіонаті і кубку Тернопільської області. Домашньою ареною для команди став затишний стадіон у с. Великі Гаї поблизу Тернополя. Перший офіційний матч "Нива" провела 23 квітня 2016-го року у Волочиську проти місцевого "Агробізнесу". Дебютна гра команди на аматорському рівні завершилася поразкою 0:2. Щоправда, перша перемога серед аматорів не забарилась – наступного туру "жовто-зелені" обіграли франківський "Тепловик-Прикарпаття" (3:0). У чемпіонаті області "Нива" фінішувала шостою, а от у чемпіонаті ААФУ посіла друге місце, не пробившись до плей-офф. Вагомого успіху тернопільська команда досягла у розіграші кубка області – у фінальному матчі "Нива" з рахунком 2:1 перемогла бережанську "Ниву" і завоювала перший трофей.

 

У серпні 2016-го року "Нива" розпочинає виступи у повноцінному чемпіонаті України з футболу серед аматорів, який вперше проводиться за системою "осінь-весна". Команда виступає у Групі 1 і завершує чемпіонат на 7-му місці. 21 червня 2017 року на XXVI Конференції ПФЛ футбольний клуб "Нива" Тернопіль отримав статус професійної команди та був включений до складу Професійної футбольної ліги.

 
���� - �������. ������� ������