"Черкащина-Академія" у напруженому матчі програє "Карпатам"
Середа, 31 жовтня 2018, 22:15

«ЧЕРКАЩИНА-АКАДЕМІЯ»: Панченко, Кошелюк, Тарасенко, Бурлін, Орел, Зеленевич, Євдокімов, Тищенко, Сафонов, Сторчоус, Локтіонов.
Запасні: Марченко, Шведенко, Бойко, Нікішов, Шурубура, Недождій, Тенжицький.
Головний тренер – Олександр Кирилюк.

«КАРПАТИ»: Шевченко, Федецький, Бородай, Мегреміч, Лебеденко, Ербес, Ді Франко, Понде, Швед, Карраскаль, Гуцуляк.
Запасні: Кучинський, Мірошніченко, Ковтун, Кльоц, М’якушко, Мендес, Санчес.
Головний тренер – Жозе Мораіш.

Гол: Понде, 80.

 viber image

Активніше на правах господарів почали академіки. Наші хлопці більше тримали м'яч. Проте перший гольовий момент виник у львів'ян. Орел вибив м'яч з лінії воріт після стрімкої атаки гостей. Черкащанин почали відповідати. Уже на 9 хвилині Тищенко заробив штрафний, з якого і виник перший небезпечний момент для академіків. Головою пробивав Тарасенко, але м'яч пролетів повз ворота. Середина першого тайму проходить у рівній боротьбі. Команди почергово обмінювалися атаками, але до забитого мяча справа так і не дійшла. Кінцівку першої половини гри черкащани провели на половині поля Карпат. Гольовий момент мав Сторчоус, але пробив з напівоберту мимо воріт. На перерву команди пішли з незмінним рахунком 0-0.

На другий тайм обидві команди вишли з бойовим настроєм. Відразу ж почали виникати небезпечні моменти . Сафонов потужно пробивав, але м'яч пролетів поряд з девяткою. Академіки і не думали збавляти темп. П,о-справжньому гольовий момент мав Сторчоус. Після пасу Локтіонова черкащанин пробив у стійку. Цей момент дуже підбадьорив вболівальників, які почали ще палкіше підтримувати свою команду. Підопічні Кирилюка продовжували створювати моменти. Щойно вийшовши на заміну Бойко, значно підсилив гру, створивши кілька  гострих моментів. Змарнував чудову нагоду Роман Локтіонов. Вибігавючи один на один з голкіпером, він почав перекладати м'яч під улюблену ліву ногу, але захисники вчасно вибили м'яч. "Карпати" почали відповідати лише у  середині другого тайму. Чудову нагоду мав гравець «левів», прокинувши голкіпера черкащин він пробивав у пусті ворота, проте Анатолій Бурлін стає героєм епізоду, вибивши м'яч у підкаті з лінії воріт. Знову чудовий удар завдав  Понде, але Панченко забрав м'яч до рук.

Нестримні Кошелюк та Тищенко створюють по моменту своїм партнерам, але то офсайд фіксує лайцмен, то кілька сантиметрів не вистачило Сторчоусу щоб замкнути простріл. На 80 хвилині гол забиває Пандо. Після затяжної атаки Карпат він пробиває низом, що стало несподіванкою для Панченка. 0-1.

Тренер Академії відразу змінив тактику та перейшов на схему з 2 нападниками. Це атаку підсилило, але для взяття воріт цього не вистачило. Останній гольовий момент мав Сафонов, який пробивав з лінії штрафного майданчику, проте мяч пролетів у кількох сантиметрах від воріт. Арбітр матчу дає свисток, що засвідчує перемогу Карпат та їх вихід до 1/4 фіналу Кубку України. ФК «Черкащина-Академія» припиняє виступи у Кубку.

 
���� - �������. ������� ������