Олександр Кирилюк: «У нас кожна гра як фінальна»
Вівторок, 09 жовтня 2018, 11:21

кир


28 вересня ФК «ЧеркащинаАкадемія» дізналась свого суперника у 1/8 фіналу Кубка України. Своїми враженнями щодо жеребу та планами на майбутній матч з нами поділився головний тренер нашої команди Олександр Кирилюк.

Які Ваші враження від жеребу?

-Ми отримали в суперники дуже хорошу команду з традиціями та історією. До того ж це команда Прем’єр ліги. Як на мене, матч для вболівальників це буде велике свято.

Як Ви оцінюєте шанси команди на прохід до наступного етапу?

-Нам буде важко. Зрозуміло, що в цьому матчі фаворитом для більшості є «Карпати». Але футбол тим і цікавий, що непередбачуваний. Там все може змінитися за секунду. Особливо кубкові матчі. Всі добре розуміють, програв – вилетів. Тому все може бути.

У Карпат завжди хороша підтримка, чи витримають хлопці таку моральну напругу?

-Проти нас гратиме серйозний суперник, тому легко не буде ні морально, ані фізично. А підтримка, я впевнений, що буде чудова і з нашого боку.

Ви вже якось мотивували команду?

-На сьогодні, ми не думаємо про «Кубок». Зараз ми більше зацікавленні у тому, щоб покращити турнірне становище у чемпіонаті України. Ми не будемо якимось особливим чином готуватися до кубкової гри. У нас кожна гра як фінальна – дуже важлива. Як у чемпіонаті, так і в Кубку.

Зараз керівництво вирішує питання щодо місця проведення кубкового матчу. Які ваші думки стосовно цього?

-Грати на своєму стадіоні – завжди краще. Тут все своє, ти до усього звик. А коли граєш на іншому, то треба до нього підлаштовуватись

В одному інтерв’ю ви сказали: «Матч з «Карпатами» - перевірка для наших молодих гравців», основна ставка буде на молодих гравців?

-У нас не така вже й вікова команда. Я мав на увазі, що для всієї команди це буде своєрідний іспит.

Які цілі ставите у Кубку України?

-Перш за все, будемо добре готуватися. Ми націлені дати бій «Карпатам», достойно провести гру і звісно пройти далі в ¼ фіналу .

Нагадуємо, базова дата матчу 1/8 фіналу Кубку України з футболу – 31 жовтня.

 
���� - �������. ������� ������