фото3

«Нива»: Кулініч (в), Дударенко, Музиченко, Найко (Шаповаленко, 72), Гарванко, Долінський, Коровіков (Богач, 80). Савошко, І. Маляренко (к)(Яськов, 88), Шестаков, Федосов.

«Черкащина-Академія»:
Панченко (в), Кошелюк (к), Тарасенко, Орел, Чорний, Сторчоус, Євдокимов, Бойко (Тищенко, 75), Тимофієнко, Зеленевич, Локтіонов

Черкаська футбольна команда у виїзному матчі 11 туру другої ліги ПФЛ групи А, 29 вересня зіграла внічию з вінницькою «Нивою».

Матч видався напруженим, було багато боротьби та емоцій. Старт поєдинку був затяжним, обидві команди грали обережно та не йшли великими силами вперед. Перші небезпечні моменти біля воріт академіків почали виникати у середині першого тайму. Спочатку Ігор Маляренко завдав небезпечного удару, а потім Павло Федосов дальнім пострілом намагався відкрити рахунок, але Панченко парирував удар.

Черкащани почали відповідати. Вже на 30 хвилині Тимофієнко пробивав у ближній кут, але воротар з другої спроби фіксує м’яч. “Черкащина-Академія” взяла гру під контроль. За кілька хвилин Сторчоус мав змогу забити але пробив прямо в голкіпера. Наприкінці першого тайму справжній гольовий момент мала “Нива”, але Чорний підстрахував Євгена Панченка та виніс м‘яч з лінії воріт. Кінець першого тайму команди дограли спокійно, на перерву пішли з незмінним рахунком.

Другий тайм команди почали активно . Було багато атак на зустрічних курсах, але нічого небезпечного команди не створили. Вінничани почали здавати, ініціативу перехопила наша команда. На 75 хвилині хороший момент створив собі Тимофієнко, прибравши двох гравців на замасі та пробив вище воріт. Змарнував гольову нагоду Роман Локтіонов, вийшовши один-на-один з голкіпером, але переграти його не зміг.

Попри крики вболівальників, які палко підтримували “Ниву”, академіки створювали момент за моментом. Черкащани дуже активно діяли на половині суперника, проте відкрити рахунок не вдавалося. На 90+3 хвилині звучить фінальній свисток, що засвідчує рахунок 0-0.

Наступний матч чемпіонату України наша команда проведе вдома,  6 жовтня проти чернівецької "Буковини".