КОМЕНТАР ПРЕДСТАВНИКА КЛУБУ ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ КУБКОВОГО ЖЕРЕБКУВАННЯ
П'ятниця, 28 вересня 2018, 21:44

кубок

Заступник генерального директора з питань маркетингу, реклами та зв’язків з громадськістю Сергій Богуславець поділився враженнями щодо сьогоднішнього жеребкування 1/8 розіграшу Кубку України з футболу.Які ваші враження від жеребу? 
"Карпати» -  команда з великою кубковою історією і потужними  вболівальниками. Впевнений, що переможе та команда, яка краще підготується до матчу, а гравці проявлять волю до перемоги.


Є інформація, що президент клубу Володимир Лашкул веде переговори з мером міста Умань Олександром Цебрієм щодо проведення матчу з ФК «Карпати» на стадіоні «Уманьферммаш». Що ви скажете?

Ми вже розпочали підготовку до матчу з метою його проведення на стадіоні "Зоря", який є власністю футбольного клубу. Нас тут люблять, адже стадіон входить до складу майнового навчально-тренувального комплексу Академії футболу. Проблема в тому, що місткість трибун стадіону лише 1000 осіб.  Вже зараз зрозуміло, що матч викликає великий інтерес вболівальників, тому ми будемо намагатися вирішити питання стосовно проведення матчу на іншому стадіоні в межах Черкащини, але з більшою кількістю глядачів.  Сподіваюсь на розуміння цього білозірцями. Дійсно, президент мав розмову з мером О. Цебрієм. Питання в процесі вивчення зацікавленими сторонами.

Чи відповідає поле в Білозір’ї вимогам Кубку?

У мене сумніву немає. На мій погляд, Положення про проведення Кубку України з футболу не містить норм, що не дозволять  прийняти "Карпати" на нашому стадіоні. Підтвердження цьому матч 1/16 фіналу Кубку України з командою української Премʹєр - ліги "Арсенал-Київ". Судді та футболісти не висловлювили жодних претензій. До мене вже телефонували з ТРК «ZIK», пропонували викупити права на трансляцію матчу, але їх не влаштовують наявні місця для встановлення телекамер. Якщо "ZIK" все-таки прийме рішення про трансляцію матчу, то я думаю ми вирішимо питання встановлення телекамер враховуючи вимоги телекомпанії. Все буде залежити від запронованої телеправа.

 
���� - �������. ������� ������