Команда ФК"Черкащина-Академія" поступилася супернику із Житомира
Понеділок, 24 вересня 2018, 01:04

DSC_0284

Команда футбольного клубу "Черкащина-Академія" 22 вересня, у домашньому матчі Чемпіонату України серед команд другої ліги(Група А) з рахунком 0:1 програла команді "Полісся" з Житомира.
     З перших хвилин першого тайму команда ФК"Черкащина-Академія" мала нереалізовані гольові моменти. Зокрема на 12 хвилині Роман Локтіонов спробував пробити у ворота, але м'яч пролетів вище, на 21 хвилина в ворота житомирян призначили штрафний, а на 37 хвилині Віталій Тимофіїнко знову атакував ворота суперника, але вдарив мимо воріт. Арбітр додав до часу 2 хвилини, але рахунок лишився 0:0.
     У другому таймі гра була більш напруженою. Гравці активно почали атакувати ворота обох команд. На 56 хвилині матчу Денис Галенков вдало обіграв трьох захисників черкаської команди і поцілив у ворота. Цей гол створив неабияку напругу на полі.
     До кінця гри черкаська команда безуспішно намагалася зрівняти рахунок. Олег Тарасенко на 67 хвилині матчу отримав жовту картку. А на 68 хвилині почалися перші заміни. Головний тренер ФК"Полісся" Анатолій Безсмертний випустив на поле Суханова замість Скепського, Баранова замість Віталія Сокуренка та Сергій Дячука замість Олега Семчука. Головний тренер ФК"Черкащина-Академія" Олександр Кирилюк випустив Івана Тищенка замість Максима Зеленевича та Віталія Бойка замість Антона Євдокимова.
     Після компенсованих арбітром чотирьох хвилини до основного часу, На 91 хвилині житомирянин Іванов отримав жовту картку за порушення правил гри, а головний тренер, для того, щоб не дати змінитися результату, випустив на додаткових хвилинах Меркушова замість Захаревича. Рахунок лишився 0:1, а команда ФК"Полісся" додала до свого доробку три очки і очолила турнірну таблицю.